Przejdź do głównej zawartości

Depilacja woskiem Warszawa Wola

Time for Wax Warszawa Jana Pawła (naprzeciwko Hali Mirowskiej) - zarezerwuj wizytę

Time for Wax Warszawa Jana Pawła (naprzeciwko Hali Mirowskiej)

Depilacja

aleja Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa
4.89
Bezpieczny salon

Wracam do salonu już od wielu lat. Bardzo miła obsługa, każda z Pań jest sympatyczna oraz rzetelna. Mimo mało przyjemnego zabiegu, panie słuchają klienta i są delikatne. Zawsze chętnie służą dobrą radą i uśmiechem. Polecam!

Kosmetyczna - zarezerwuj wizytę

Kosmetyczna

Depilacja

Dzielna 72 lok. U4, 01-029 Warszawa
4.98
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Naaaaajlepszy salon pod słońcem ;) a przynajmniej najlepszy w jakim miałam przyjemność gościć. Czysta przyjemność od początku do końca. I manicure i pedicure i laminacja, wszystko polecam z całego serduszka! Pazury zawsze z dbałością o najmniejszy detal. Z lupą można oglądać ;) a nawet warto, bo śliczne.

Time for Wax Warszawa Prosta - zarezerwuj wizytę

Time for Wax Warszawa Prosta

Depilacja

ul. Prosta 51, 00-838 Warszawa
4.73
Bezpieczny salon

Time for Wax to marka, którą znam i jestem jej wierna od 10 lat. Zawsze najwyższe i panujące w każdym salonie, te same standardy. Depilacja to intymny zabieg, potrzebna jest atmosfera komfortu - jest! Do tego szybkość i doświadczenie kosmetyczek - chyba nie da się lepiej!

Relax in SPA  - zarezerwuj wizytę

Relax in SPA

Depilacja

Sienna 86/3, 00-815 Warszawa
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Wizyta pozwoliła na wyciszenie i relaks. Masaż był bardzo przyjemny. Mogłyśmy wybrać zapach masła do masażu, tak, aby dopasować do naszych preferencji. Samo miejsce spokojne, ciche, ciepłe, przyjemnie pachnące. Wszystko to pozwoliło na relaks. Panie Masażyski spisały się na medal! Dziękujemy 🙂

Trendi Beauty House - zarezerwuj wizytę

Trendi Beauty House

Depilacja

Kolejowa 47/U22, 01-210 Warszawa
4.98
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Oprócz wiedzy z zakresu kosmetologii, Pani Oksana jest przemiłą osobą i bardzo dba, aby efekty oraz atmosfera podczas zabiegu sprawiały przyjemność. Chętnie wracam do Trendi. Za każdym razem jest tak samo miło.

ManiFiK Salon Urody Sylwia Sobota - zarezerwuj wizytę

ManiFiK Salon Urody Sylwia Sobota

Depilacja

Jana Kazimierza, 32a, 01-248 Warszawa
4.97

Jestem bardzo zadowolona - usługa wykonana niezwykle dokładnie, robię hybrydę już od 8 lat i to chyba najlepszy salon do którego trafiłam. Do tego świetna atmosfera - po 2 wizytach już wiem, że zostanę stałą klientką :)

JETSET SPA BEAUTY - zarezerwuj wizytę

JETSET SPA BEAUTY

Depilacja

Grzybowska 63, hotel Hilton, 00-844 Warszawa
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

WIzyta była prawdziwą przyjemnością, a efekty są bardzo satysfakcjonujące. Pani Anna profesjonalnie doradziła mi w zakresie doboru zabiegów oraz kosmetyków do pielęgnacji domowej. Pełen relaks i przerwa od codzienności. Na pewno powtórzę!

Atelier Pracownia Fryzjersko - Kosmetyczna  - zarezerwuj wizytę

Atelier Pracownia Fryzjersko - Kosmetyczna

Depilacja

Stanisława Worcella 3 U4, 01-250 Warszawa
5.0

Cięcie bardzo dobre, włosy po umyciu w domu też bardzo ładnie się układają. Jedyna uwaga - mycie włosów mogłoby być bardziej relaksujące, to mój ulubiony moment wizyty u fryzjera, a tu było wykonane bardzo szybko. Nie mniej wizytę oceniam pozytywnie.