Depilacja woskiem Rumia

Gabinet kosmetyczny BeautyWay

Depilacja

Towarowa 25/U2, 84-230 Rumia
4.9
13 opinii

Szukasz sprawdzonego gabinetu kosmetycznego w Rumi? Odkryj najprostszą drogę do piękna i odwiedź Beauty Way. W ofercie naszego salonu można znaleźć różne zabiegi kosmetyczne. Naszą specjalnością jest manicure (w tym efektowna stylizacja paznokci hybrydowych), pedicure oraz oprawa oka. Świad

Salony z tej samej miejscowości

Zdrowy Masaż

Masaż

H. Sienkiewicza 75, 84-230 Rumia
5.0
964 opinie

Pani Paulina doskonale odczytuje dolegliwości i potrafi skutecznie zaradzić problemom, z którymi przychodzę na masaż. Biegam długie dystanse i bardzo potrzebuję fachowej pomocy, aby nogi i kręgosłup dały radę. Za każdym razem taką pomoc otrzymuję :)

Zdrowy Masaż hotel Falko

Masaż

Bolesława Chrobrego 1, 84-230 Rumia
5.0
129 opinii

Masaż wykonany przez panią Magdalenę był bardzo profesjonalny i przyjemny. Po wyjściu z salonu masażu nie bolał mnie kręgosłup i byłem zrelaksowany . Serdecznie polecam masaż wykonany przez panią Magdalenę.

Isabel centrum zdrowych stóp

Inne

Floriana Ceynowy 3, 84-230 Rumia
5.0
281 opinii

Wizyta upłynęła w miłej atmosferze i fachowym wykonaniu zabiegu. Wnuczka mimo początkowego stresu wyszła z uśmiechem , ja szczęśliwa ze już mnie nie czeka ponowny ból wzrastającego paznokcia😁 . Dziękuje ,5 w pełni zasłużona 😁

Euforia

Fryzjer

Obwodowa 24, 84-240 Reda
4.9
57 opinii

Jestem (po raz kolejny) bardzo zadowolona z usługi, ktora przebiegła w sympatycznej atmosferze. Pani Marta wykonała podczas mycia głowy bardzo przyjemny masaż, udzieliła cennych rad co do pielęgnacji włosów i oczywiście rewelacyjnie zaplotła warkocze dobierane. Fryzura była bardzo trwała i estetyczna. Gorąco polecam!

Salony bez rezerwacji online

Depilacja woskiem Rumia

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł