Przejdź do głównej zawartości

Depilacja woskiem Łódź

Time for wax Łódź - zarezerwuj wizytę

Time for wax Łódź

Depilacja

Ogrodowa 8/lok 22, 91-065 Łódź
4.95
Bezpieczny salon

Od ponad roku chodze od dziewczyn regularnie - po 2-3 wizytach odrazu widzialam efekty. Obsluga mega mila i pomocna. To moje ulubione miejsce kiedy przyjezdzam do miasta zalatwic "sprawunki". Tam moge sie odprezyc i porozmawiac z fajnymi dziewczynami :)

Płatności online
Bezpieczny salon
Yasumi Łódź Widzew - zarezerwuj wizytę

Yasumi Łódź Widzew

Depilacja

Andrzeja Sacharowa 10/12[501B], 92-542 Łódź
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona z wizyty i przeprowadzonego zabiegu. Pani Natalia odpowiedziała mi na każde pytanie, rozwiała wszystkie moje wątpliwości. Dostałam również komplet informacji o swojej cerze oraz sposobie jej pielęgnacji wraz z propozycją konkretnych zabiegów. Na pewno skorzystam :)

Płatności online
Bezpieczny salon
Maniura Studio - zarezerwuj wizytę

Maniura Studio

Depilacja

6 Sierpnia 41, 90-617 Łódź
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Cenię pracę Pani Magdy za dokładność i tempo pracy. Oraz ładny wizualny efekt. Pani Magda ma również maseczkę na twarzy. I za to daję 5 gwiazdek. Natomiast do poprawy jest zdecydowanie egzekwowanie zachowania reżimu sanitarnego u klientek - siedziałam po środku, pomiędzy Paniami, z których żadna nie miała założonej maseczki.

YASUMI  - zarezerwuj wizytę

YASUMI

Depilacja

H.Sienkiewicza 82/84, 90-318 Łódź
Bezpieczny salon

Pani Kamilo Dziękuję serdecznie, w tym trudnym czasie, pełnym lęku i obaw przed zakażeniem to był czas relaksu i wyciszenia dla mnie. A zabiegi jak zwykle profesjonalne i pełne Pani zaangażowania to sama przyjemność. Pozdrawiam i życzę zdrowia całemu zespołowi , dobrze że jesteście.