Depilacja woskiem Kraków

SHARI Beauty Clinic

SHARI Beauty Clinic

Depilacja

Lipińskiego 9/C, 30-349 Kraków

Zadzwoniłam do salonu po 18 z nikłą nadzieją na przyjęcie, jednak Pani Ania powiedziała, że jak najbardziej mogę przyjść :) Bardzo miła atmosfera, usługa na najwyższym poziomie, profesjonalne produkty. Salon czysty i estetyczny. Czułam się kompleksowo "zaopiekowana". Z całą pewnością będę polecać Salon Shari :)

Fenti Instytut Urody

Fenti Instytut Urody

Depilacja

Czarnowiejska 13/6-7, 31-126 Kraków

Pani Alina to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Bardzo miła i kompetentna. Każda wizyta jest udana i przeprowadzona w bardzo miłej atmosferze. Zabieg wykonywany profesjonalnie bez zbędnego bólu. Naprawdę polecam.

BUNIQUE Salon Kosmetyczno-Fryzjerski

BUNIQUE Salon Kosmetyczno-Fryzjerski

Depilacja

Wielicka 28B, 30-552 Kraków

Usługi na wysokim poziomie. Z manicure hybrydowego korzystam już od kilku miesięcy i zawsze byłam zadowolona. Pani Simona jest profesjonalna, zna się na tym, co robi a przy okazji jest miłą, uprzejmą i sympatyczną osobą, przy której bardzo szybko upływa czas :) Szczerze polecam! Zasłużone 5*

ML Art Beauty Studio

ML Art Beauty Studio

Depilacja

Masarska 8, 31-534 Kraków

I had an eyelash infill appointment with Olga today. She’s done an amazing job - my lashes look absolutely gorgeous! Very diligent and accurate work. Olga was very attentive and professional. Got so many compliments when I left the salon. Would highly recommend ML Beauty Studio & Olga for the eyelashes

Beauty M Studio Urody

Beauty M Studio Urody

Depilacja

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków

Bardzo polecam zabieg depilacji u pani Magdy! Anielska cierpliwość do przeżywającej klientki :), a także nieoceniona profesjonalność. Muszę również podkreślić przemiłą atmosferę w salonie. Pozdrawiam zarówno pana Właściciela jak i panią Magdę. Wszystko jak najbardziej na plus.

Depilacja woskiem Kraków

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł