Przejdź do głównej zawartości

Depilacja woskiem Katowice Centrum

Time for wax Katowice - zarezerwuj wizytę

Time for wax Katowice

Depilacja

ul. 3-ego maja 30, 40-096 Katowice
4.97
Bezpieczny salon

W Katowicach byłam pierwszy raz, wcześniej w Gdyni i bardzo polecam wszystkim, którzy się zastanawiają - pełen profesjonalizm, Panie zawsze powtarzają zalecenia, są bardzo sympatyczne. Jak zawsze punktualnie i profesjonalnie.

MATLEENA BEAUTY - zarezerwuj wizytę

MATLEENA BEAUTY

Depilacja

Kościuszki 33, 40-048 Katowice
4.98
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Ola jest mistrzem w tym co robi. Pedicure wykonany z dokładnością, dbałością o każdy nawet najdrobniejszy szczegół. Wszystko higieniczne i jednorazowe. Do tego przyjemna atmosfera. Zabieg wykonany dokładnie w takim czasie jak podano.

Gabinet Urody A & A - zarezerwuj wizytę

Gabinet Urody A & A

Depilacja

Francuska 11/1, 40-015 Katowice
4.98
Sprzedaż bonów

Fantastycznie przrprowadzony zabieg. Pełen profesjonalizm. Przede wszystkim higieniczne zdecydowanie można to odczuć na każdym kroku, w trakcie zabiegu jak i po nim. Żadnych nieproszonych gości na twarzy. Buzia odświeżona. Rozpromieniona. 100% na tak. Dziękuję.

Rojan Cosmetica - zarezerwuj wizytę

Rojan Cosmetica

Depilacja

Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice
4.94
Bezpieczny salon

Dobry wizerunek nie jest dziełem przypadku. To wypadkowa przemyślanych wyborów, mądrej pielęgnacji oraz konsekwencji w dążeniu do celów. Decyzje wizerunkowe trudno podejmuje się w pojedynkę. Dużo łatwiej i przyjemniej przychodzą zmiany, kiedy masz obok siebie zaufanego doradcę, który zna tr

Salony z podobnych kategorii

Salony z tej samej miejscowości

DIUK Atelier - zarezerwuj wizytę

DIUK Atelier

Fryzjer

Teatralna 10/14, 40-003 Katowice
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

To była moja pierwsza koloryzacja sombre i choć początkowo trochę się bałam, to teraz z ręką na sercu mogę powiedzieć, że jest rewelacja! Kolory pięknie przechodzą w naturalny odcień, super to wygląda :) Kolejny raz jestem mega zadowolona i wiem, że znowu tu wrócę :)