Depilacja woskiem - wąsik Kraków

1558 wyników

SHARI Beauty Clinic

Depilacja woskiem

Lipińskiego 9/C, 30-349 Kraków
5.0
566 opinii

Zadzwoniłam do salonu po 18 z nikłą nadzieją na przyjęcie, jednak Pani Ania powiedziała, że jak najbardziej mogę przyjść :) Bardzo miła atmosfera, usługa na najwyższym poziomie, profesjonalne produkty. Salon czysty i estetyczny. Czułam się kompleksowo "zaopiekowana". Z całą pewnością będę polecać Salon Shari :)

Blue Nails&Beauty

Depilacja woskiem

Lubostroń, 15, 30-383 Kraków
5.0
490 opinii

polecam jak najbardziej rzesy są piekne trzymają się i są bardzo naturalne. Fachowa i miła obsługa napewno nie była to moja ostatnia wizyta w tym salonoe

Salon Kosmetyczny Madame Katrina Clinica Estetica

Depilacja woskiem

Chmieleniec 2B/lu9, 30-348 Kraków
5.0
1320 opinii

Bardzo dziękuję za to przesympatyczne spotkanie!!! Za ciepłe, serdeczne indywidualne podejście oraz ogromny profesjonalizm. Mam nadzieję, na regularne spotkania. Szczególne ukłony dla Pani Ani i Pani Dorotki, która czaruje uśmiechem i częstuje cudowną herbatką:)

Beauty M Studio Urody

Depilacja woskiem

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków
5.0
1690 opinii

Pani Paulina jak zwykle zadbała o piękny kolor na włosach i o świetną ich kondycję, a Pani Magda sprawnie i bezboleśnie rozprawiła się z wąsikiem. Polecam obie Panie, które potrafią świetnie zadbać o wygląd klienta i tworzą w Twoim Day Spa miłą i bardzo przyjemną atmosferę :)

Instytut Shintai Day Spa

Depilacja woskiem

Dobrego Pasterza 118/LU1, 31-416 Kraków
5.0
309 opinii

Zabieg przeprowadzony profesjonalnie i w miłej atmosferze, dziękuję pani Ani za dodatkowe porady dotyczące pielęgnacji i wskazówki odnośnie przyszłych zabiegów :)

Salon Uroda od Switu

Depilacja woskiem

Osiedle Teatralne 10, 31-946 Kraków
5.0
614 opinii

Pani Ewa już kolejny raz obcinała moją pięcioletnią córkę i kolejny raz uważam, że zrobiła to perfekcyjnie.Córka wygląda ślicznie a samo strzyżenie wykonane na 6+.Pani Ewa jest bardzo miłą i sympatyczną fryzjerką, znającą się na tym co robi.Polecam dla małych i dużych głów :-)

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł