Depilacja woskiem - uda Wrocław

Easy Waxing - Centrum Rynek

Depilacja

Kazimierza Wielkiego 1, 50-077 Wrocław
4.9
5730 opinii

Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Jestem pod ogromnym wrażeniem. W stosunku do innych gabinetów 5+. Zarówno sprzęt, materiały i umiejętności Pani wykonującej depilację sprawiają, że te nieprzyjemne aspekty związane z samą depilacją (ból, skrępowanie) przestają się liczyć. Polecam.

O'lala Beauty

Depilacja

Zakładowa 9BA, 50-231 Wrocław
5.0
234 opinie

Każdy kto chce się poczuć jak gwiazda i zostać obsłużonym na najwyższym poziomie, polecam serdecznie wizytę w salonie. Profesjonalizm, wiedza, podejście do Klienta oraz wykonanie usługi zasługują na najwyższe uznanie. Czystość i higiena w salonie na medal- dla mnie to bardzo istotne elementy. Z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością polecam.

Sylia Beauty Salon

Depilacja

Kaszubska 15/U5, 50-214 Wrocław
5.0
506 opinii

To moja czwarta albo nawet piąta wizyta u Pani Sylwii. Świetnie wszystko zorganizowane, salon ujmuje estetycznym urządzeniem i czystością a sama pani Sylwia ma dla klientek i cos dla ciała i dla ducha. I jeszcze do tego przy pysznej kawie! Polecam innym niezdecydowanym lub szukającym profesjonalnego salonu dla twarzy, dłoni, ciała!

Instytut Urody Fantastic Body

Depilacja

Legnicka 72, 54-206 Wrocław
5.0
1306 opinii

Gorąco polecam salon. Świetna obsługa, miło i fachowo. Czysto. Bardzo ładna stylizacja wnętrz, co wg mnie też jest bardzo ważne dla dobrego samopoczucia i relaksu. Kosmetyczka wyjaśnia szczegółowo co się dzieje podczas zabiegu, doradza jak dbać o skórę w domu. Szukałam takiego salonu i cieszę się , że znalazłam w tak dobrej lokalizacji.

WAX 4 YOU

Depilacja

Wojciecha Cybulskiego 41, 50-205 Wrocław
5.0
69 opinii

Polecam z całego serca. Byłam dziś pierwszy raz, przed wizytą bardzo się stresowałam (zupełnie nie potrzebnie). Pani Iza to przesympatyczna osoba, a moje obawy/stres znikły jeszcze przed rozpoczęciem depilacji. Zabieg wykonany bardzo dokładnie. Był to mój pierwszy raz i na pewno nie ostatni u Pani Izy. :) :)

Klinika Wójcicki

Depilacja

J.Kukuczki 5/3, 50-570 Wrocław
5.0
5 opinii

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do Kliniki Wójcicki. Nasza Klinika jest wyjątkowym miejscem w centrum Wrocławia, oferującym pełne spektrum zabiegów chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, laseroterapii i kosmetologii. Zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług, popartą wiel

Depilacja woskiem - uda Wrocław

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł