Depilacja woskiem - ręce Wrocław

Easy Waxing

Depilacja

Kazimierza Wielkiego 1, 50-077 Wrocław
4.9
5711 opinii

Była to moja pierwsza wizyta, ale na pewno nie ostatnia :) Depilacja woskiem została wykonana sprawnie i bezboleśnie, w przyjaznej atmosferze, ponadto otrzymałam wiele porad odnośnie pielęgnacji skóry i udało mi się bezproblemowo zarezerwować termin z dnia na dzień, w bardzo korzystnej cenie. Serdecznie polecam!

O'lala Beauty

Depilacja

Zakładowa 9BA, 50-231 Wrocław
5.0
231 opinii

Każdy kto chce się poczuć jak gwiazda i zostać obsłużonym na najwyższym poziomie, polecam serdecznie wizytę w salonie. Profesjonalizm, wiedza, podejście do Klienta oraz wykonanie usługi zasługują na najwyższe uznanie. Czystość i higiena w salonie na medal- dla mnie to bardzo istotne elementy. Z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością polecam.

Instytut Urody Fantastic Body

Depilacja

Legnicka 72, 54-206 Wrocław
5.0
1304 opinie

Gorąco polecam salon. Świetna obsługa, miło i fachowo. Czysto. Bardzo ładna stylizacja wnętrz, co wg mnie też jest bardzo ważne dla dobrego samopoczucia i relaksu. Kosmetyczka wyjaśnia szczegółowo co się dzieje podczas zabiegu, doradza jak dbać o skórę w domu. Szukałam takiego salonu i cieszę się , że znalazłam w tak dobrej lokalizacji.

WAX 4 YOU

Depilacja

Wojciecha Cybulskiego 41, 50-205 Wrocław
5.0
69 opinii

Polecam z całego serca. Byłam dziś pierwszy raz, przed wizytą bardzo się stresowałam (zupełnie nie potrzebnie). Pani Iza to przesympatyczna osoba, a moje obawy/stres znikły jeszcze przed rozpoczęciem depilacji. Zabieg wykonany bardzo dokładnie. Był to mój pierwszy raz i na pewno nie ostatni u Pani Izy. :) :)

Beauty Boutique

Depilacja

Eugeniusza Gepperta 2/1, 50-076 Wrocław
5.0
51 opinii

Jestem bardzo zadowolona z zabiegów. Przemiła Pani Ania, wspaniale zajęła się mną Czystość i higiena zachowane na najwyższym poziomie na każdym szczeblu usługi. Jestem bardzo zadowolona i z największą radością skorzystam z kolejnych zabiegów. Serdecznie polecam 🙂

Depilacja woskiem - ręce Wrocław

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł