Depilacja woskiem - ręce Poznań Nowe Miasto

Gabinet Ingenium

Depilacja

Św. Marcin 24 , 61-805 Poznań
5.0
4219 opinii

Jak zawsze profesjonalna i sprawna usługa!!! :D Zabiegi depilacji w tym salonie wykonywane są z zachowaniem najwyższych standardów jakości i higieny. Dodatkowo podczas całego zabiegu dba się przede wszystkim i komfort osoby poddającej się zabiegowi. Chyba najlepszy salon w jakim miałam okazję korzystać z zabiegów depilacji. Serdecznie Polecam

YASUMI SPA

Depilacja

Libelta 14, 61-706 Poznań
5.0
699 opinii

Wizyta w Yasumi SPA to jak zwykle czas spędzony na profesjonalnie i w świetnej atmosferze przeprowadzonym zabiegu. Pani Natalia zadbała o moje dobre samopoczucie i bardzo sprawnie wykonała kolejną fotodepilację. Jak zawsze poza zabiegiem i miłą rozmową otrzymałam również kilka dodatkowych cennych informacji. Serdecznie polecam i oczywiście wrócę.

Studio Urody MadRic

Depilacja

ul. Dąbrowskiego 29/U1, 60-840 Poznań
4.9
235 opinii

U Pani Eweliny byłam na regulacji i hennie brwi. Jestem bardzo zadowolona. Profesjonalna obsługa, a przy tym miła i sympatyczna atmosfera. Pani Ewelina potrafi szczerze i profesjonalnie doradzić. Do Pani Eweliny chodzę także na manicure i hybrydy. Z tej usługi jestem również bardzo zadowolona. Serdecznie polecam.

Depilacja woskiem - ręce Poznań Nowe Miasto

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł