Depilacja woskiem - pośladki Warszawa Włochy

362 wyniki

Happy & Beauty

Depilacja woskiem

Aleje Jerozolimskie 151/U2, 02-326 Warszawa
4.9
78 opinii

Wszystko bardzo profesjonalnie, począwszy od obsługi klienta, (bardzo dobry kontakt, smsy informacyjne, przypomnienia o wizytach itd.) aż po samą usługę (Pan Paweł doskonale zna się na swojej pracy:). Dziękuję i umawiam się na kolejny masaż! Polecam!

Salony z podobnych kategorii

Klinika Młodości Blanka Pawłowska

Depilacja woskiem

ul. Cybernetyki 4A lok U3, 02-677 Warszawa
4.9
645 opinii

Pani Marzenko, jest Pani pod każdym względem super. Podejście do klienta, perfekcjonizm - efekt rewelacja. Dziękuję i polecam się aż do momentu, kiedy będę piękna jak Pani

Nail expresss Anna Misiak

Depilacja woskiem

Łopuszańska 22 lokal A 12a, 02-220 Warszawa
5.0
76 opinii

Jak zawsze super :))) Polecam Tytan. Dla moich paznokci, na których nic nie chciało się trzymać nawet hybryda, która wytrzymywała max 1,5 tyg., teraz mogę nosić tytan nawet 4 tygodnie. Dzięki Paniom z salonu, które poleciły mi to rozwiązanie mogę cieszyć się dłużej ładnymi paznokciami. Zawsze jestem zadowolona i chętnie wracam :))).

Coś Pięknego

Depilacja woskiem

Obywatelska 26, 02-409 Warszawa
5.0
22 opinie

Już kolejny raz korzystam z usług Pani Marty i za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Moje paznokcie wyglądają pięknie i co najważniejsze trzymają się bardzo długo. Jeszcze nie spotkałam się, żeby ktoś z taką dokładnością wykonywał swoją pracę. Wizyta w tym salonie to zawsze ogromna przyjemność i genialne efekty!!!

Femmed Klinika Dr Potembska-Eberhardt

Depilacja woskiem

Karola Chodkiewicza 7 lok. U3, 02-593 Warszawa
5.0
28 opinii

Jestem dzień po zabiegu i na jego pełną ocenę trzeba jeszcze poczekać kilka tygodni, natomiast samo przeprowadzenie zabiegu oceniam bardzo wysoko, był wykonany profesjonalnie i bezboleśnie. Pani doktor przesympatyczna o dużej kulturze dzięki czemu stres maksymalnie zminimalizowany. Serdecznie dziękuję .

FOR YOU gabinet kosmetologii i promocji zdrowia

Depilacja woskiem

Słowicza, 13a, 02-170 Warszawa
5.0
13 opinii

Gabinet kosmetologiczny FOR YOU powstał w 1993 roku i działa dla Was nieprzerwanie, w tej samej lokalizacji w Warszawie, we Włochach. Co nas wyróżnia  wnikliwy wywiad kosmetologiczny oraz badanie skóry trwające około 1,5 godziny – bez tego nie zaczynamy terapii  personalizacja zabiegó

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł