Depilacja woskiem - nogi Wrocław

Easy Waxing

Depilacja

Kazimierza Wielkiego 1, 50-077 Wrocław
4.9
5451 opinii

Efekt spełnił moje oczekiwania. Wizyta przebiegła sprawnie, szybko i (jak na taki typ usługi) bezboleśnie. Dodatkowym atutem jest możliwość zarezerwowania wizyty online z jednoczesnym umieszczeniem danych odnośnie spotkania w kalendarzu. Gorąco polecam.

O'lala Beauty

Depilacja

Zakładowa 9BA, 50-231 Wrocław
5.0
196 opinii

Każdy kto chce się poczuć jak gwiazda i zostać obsłużonym na najwyższym poziomie, polecam serdecznie wizytę w salonie. Profesjonalizm, wiedza, podejście do Klienta oraz wykonanie usługi zasługują na najwyższe uznanie. Czystość i higiena w salonie na medal- dla mnie to bardzo istotne elementy. Z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością polecam.

Instytut Urody Fantastic Body

Depilacja

Legnicka 72, 54-206 Wrocław
5.0
1264 opinie

Gorąco polecam salon. Świetna obsługa, miło i fachowo. Czysto. Bardzo ładna stylizacja wnętrz, co wg mnie też jest bardzo ważne dla dobrego samopoczucia i relaksu. Kosmetyczka wyjaśnia szczegółowo co się dzieje podczas zabiegu, doradza jak dbać o skórę w domu. Szukałam takiego salonu i cieszę się , że znalazłam w tak dobrej lokalizacji.

Sylia Beauty Salon

Depilacja

Kaszubska 15/U5, 50-214 Wrocław
5.0
465 opinii

To moja czwarta albo nawet piąta wizyta u Pani Sylwii. Świetnie wszystko zorganizowane, salon ujmuje estetycznym urządzeniem i czystością a sama pani Sylwia ma dla klientek i cos dla ciała i dla ducha. I jeszcze do tego przy pysznej kawie! Polecam innym niezdecydowanym lub szukającym profesjonalnego salonu dla twarzy, dłoni, ciała!

INSTYTUT URODY PRESTIŻ

Depilacja

Rynek 46/47/2, 50-116 Wrocław
4.9
1598 opinii

Najlepszy tego typu zabieg, na którym dotychczas byłam. Podziękowania dla Pani Ewelina, która była bardzo profesjonalna : zabieg był szybki i dokładny. Dodatkowo rozmowa była tak miła, że nie zdążyłam poczuć bólu ani dyskomfortu i mimo rodzaju zabiegu zaryzykowałabym stwierdzenie "sama przyjemność" .

Beauty Boutique

Depilacja

Eugeniusza Gepperta 2/1, 50-076 Wrocław
5.0
42 opinie

Jestem bardzo zadowolona z zabiegów. Przemiła Pani Ania, wspaniale zajęła się mną Czystość i higiena zachowane na najwyższym poziomie na każdym szczeblu usługi. Jestem bardzo zadowolona i z największą radością skorzystam z kolejnych zabiegów. Serdecznie polecam 🙂

Depilacja woskiem - nogi Wrocław

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł