Depilacja woskiem - nogi Poznań Nowe Miasto

Depi place Studio depilacji woskiem

Depilacja

Wierzbięcice 40/1, 61-568 Poznań
5.0
794 opinie

Przyjemnie, jakkolwiek dziwnie to brzmi. Profesjonalizm, co = bezbolesny zabieg. Szybko i sprawnie. Efekty bardziej niz zadowalające. Wróciłam po wcześniejszej, PIERWSZEJ wizycie i będę wracać jeszcze dluuuugo. Pani Gosia baaaardzo mila :) polecam z całego serca!

Gabinet Ingenium

Depilacja

Św. Marcin 24 , 61-805 Poznań
5.0
4225 opinii

Jak zwykle super! Pani Wiola poradziła sobie sprawnie i bezboleśnie z moimi włosami. Co więcej, sama zaproponowała dwie depilacje za jednym razem, bo było mi bardzo na rękę! Dodatkowo, włosy na nogach były dość krótkie, więc zadanie nie było łatwe. Jak zawsze polecam! <3

YASUMI SPA

Depilacja

Libelta 14, 61-706 Poznań
5.0
709 opinii

Wizyta w Yasumi SPA to jak zwykle czas spędzony na profesjonalnie i w świetnej atmosferze przeprowadzonym zabiegu. Pani Natalia zadbała o moje dobre samopoczucie i bardzo sprawnie wykonała kolejną fotodepilację. Jak zawsze poza zabiegiem i miłą rozmową otrzymałam również kilka dodatkowych cennych informacji. Serdecznie polecam i oczywiście wrócę.

Studio Urody MadRic

Depilacja

ul. Dąbrowskiego 29/U1, 60-840 Poznań
4.9
236 opinii

U Pani Eweliny byłam na regulacji i hennie brwi. Jestem bardzo zadowolona. Profesjonalna obsługa, a przy tym miła i sympatyczna atmosfera. Pani Ewelina potrafi szczerze i profesjonalnie doradzić. Do Pani Eweliny chodzę także na manicure i hybrydy. Z tej usługi jestem również bardzo zadowolona. Serdecznie polecam.

Depilacja woskiem - nogi Poznań Nowe Miasto

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł