Depilacja woskiem - nogi Łódź

543 wyniki

Crystal Clinic

Kasprzaka 7/9, 91-078 Łódź
4.9
201 opinii

Przesympatyczna Pani Justyna zapewnia pełny komfort podczas profesjonalnego wykonywania manicure, pedicure, mezoterapi, depilacji oraz wielu innych zabiegów. Miła atmosfera, przyjemna muzyka pozwala na wspaniałe chwile relaksu. Serdecznie dziękuję i gorąco polecam.

Pierwsze Piętro Kosmetyka

Lipowa 15/17, 90-743 Łódź
5.0
62 opinie

N a s t k a ZNOSI KLIENTEK FOCHY I RÓŻNE ICH CZASAMI WYMYSŁY, POBUDZA URODĄ BEZSPORNIE RÓŻNE MĘSKIE ZMYSŁY.NAJKRÓCEJ RZECZ UJMUJĄC ...POLECAM KOBITKOM I MĘSKIEJ CZĘŚCI LUDNOŚCI ...JEŚLI ZECHCESZ ZAZNAĆ PROFESJONALNEJ KOSMETYCZNEJ DOSKONAŁOŚCI........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OASIS Beauty Center

Bartoka 67a, 92-531 Łódź
0.0
Brak opinii

OASIS Beauty Center to miejsce, w którym każdy poczuje się wyjątkowo. Szereg zabiegów kosmetycznych i usług fryzjerskich sprawi, że osoby odwiedzające salon wyjdą z niego zachwycone swym wyglądem. Usługi fryzjerskie, oferowane przez OASIS Beauty Center zachwycą nawet najbardziej wymaga

Salon Urody Rokoko

Rzgowska 41, 93-008 Łódź
0.0
Brak opinii

Salon Urody Rokoko jest miejscem, w którym zarówno kobiety jak i mężczyźni znajdą chwilę relaksu dla siebie. Miła i przyjazna atmosfera sprawia, że każdy klient czuje się tu wyjątkowo. Na aromatyczne i odświeżające zabiegi twarzy, dłoni i stóp mogą liczyć klienci odwiedzający salon. Peł

Akademia Urody w Rawiczu

Piłsudskiego 44f/1, 63-900 Rawicz
5.0
6 opinii

UWAGA: Przedłużanie rzęs - rejestracja tylko telefoniczna: 691 466 088 ========================== NOWY ADRES SALONU: Rawicz, PIŁSUDSKIEGO 44f/1 30 m od poprzedniej lokalizacji ( kolo parkingu EuroChach) __________________________________ Akademia urody poleca kosmetyki DERMIKA do kura

Salony z podobnych kategorii

Nowa Fala

Kamińskiego 13, 90-229 Łódź
5.0
1260 opinii

Czasami jest tak, że wszystko idzie nie tak, ale jak masz coś fajnego na głowie, to i tak jakoś Ci lepiej. I w ten sposób Pani Justyna wyczarowała dobry nastrój na cały trudny dzień, a Pani Agnieszka dokonała cudu rozmnożenia włosów kilku. Efekt - dwie uśmiechnięte i świetnie uczesane głowy :) za co wypada tylko pięknie podziękować.

Laser DeLux / Łódź

Piotrkowska 224/226, 90-360 Łódź
4.9
656 opinii

Wybranie Laser DeLux było najlepszą decyzją ostatniego roku :) Panie wykonując fachowo depilację laserową, praktycznie uwolniły mnie od problemu zapalenia mieszka włosowego, za co jestem im niezmiernie wdzięczna :) Jestem pewna, że to dopiero mój początek w Laser DeLux :)

Tomasz Derach Hair&Body

Andrzeja Sacharowa 30, 92-542 Łódź
4.9
735 opinii

Zarówno wizyta u fryzjerki, jak i kosmetyczki sprawiła mi ogromną przyjemność, obie wizyty przebiegły sprawnie, panie są absolutnie fantastyczne, profesjonalne, potrafią poradzić, pytają o opinię. Uwielbiam, od lat jedyny saoln, do którego chodzę - wolę zapłacić nieco więcej i w zamian otrzymac super jakość peilęgnacji i cięcia.

Now Brow Manufaktura

Drewnowska 58, 91-002 Łódź
4.9
472 opinie

Pani Marta jest naprawdę bardzo dobra w swojej pracy i dokładna.Mam podrażnioną skórę w jednym miejscu na policzku(przez błąd lekarz,który nie poparzył mi skórę)a Pani Marta wiedziała co ma robić by mi nie zaszkodzić - za co muszę ją bardzo pochwalić :)

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł