Depilacja woskiem - brazylijska Warszawa

3586 wyników

Babalab - centrum depilacji

Giełdowa 4E, 01-211 Warszawa
5.0
75 opinii

Depilacja wykonana ładnie i sprawnie. Byłam w tym miejscu pierwszy raz, ale odniosłam wrażenie, że panuje tam pozytywna, przyjazna atmosfera . Pani, która mi wykonywała depilacja była bardzo miła pomimo, że ja, zmęczona, nie tryskałam entuzjazmem. W lokalu nie można płacić kartą. Tuż obok jest bankomat.

Easy Waxing

Grzybowska 39, 00-855 Warszawa
4.9
5410 opinii

Zabieg przebiegł tak sprawnie i niemal bezboleśnie, że niemal zasnęłam! To potwierdza umiejętności pani Ani. :) Uciekł mi autobus, więc uprzedziłam, że się spóźnię. Dziewczyny zaproponowały przesunięcie godziny, a pomimo mojego kilkuminutowego spóźnienia i tak zmieściłyśmy się w czasie. Polecam ze względu na atmosferę, komfort i dokładność!

MEDICA SPA

aleja Komisji Edukacji Narodowej 53 lokal U9, 02-797 Warszawa
4.9
1298 opinii

Najlepiej wykonany masaż w moim życiu - absolutnie odleciałam. To było bardzo sympatyczne, przyjemne i relaksujące spotkanie. Bardzo polecam i chętnie wrócę.

Beauty Now

Dygata 3, 01-748 Warszawa
5.0
32 opinie

Pani Magda jak zwykle - przemiła, profesjonalna, masaż na twarz bardzo relaksujący, na efekty zabiegu czekam, ale zapewne będzie super bo produkty stosowane w Beauty Now są bardzo dobrej jakości i cudnie pachną.

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł