Depilacja woskiem - bikini Wrocław

686 wyników

O'lala Beauty

Depilacja woskiem

Zakładowa 9BA, 50-231 Wrocław
5.0
140 opinii

Każdy kto chce się poczuć jak gwiazda i zostać obsłużonym na najwyższym poziomie, polecam serdecznie wizytę w salonie. Profesjonalizm, wiedza, podejście do Klienta oraz wykonanie usługi zasługują na najwyższe uznanie. Czystość i higiena w salonie na medal- dla mnie to bardzo istotne elementy. Z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością polecam.

KASUN Twoje Centrum Piękna

Depilacja woskiem

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław
4.9
4543 opinie

Usługa wykonana przez Panią Katarzynę była wykonana na bardzo wysokim poziomie. Jestem w pełni zadowolona. Ocenę swoją argumentuję: 1. Dokładność i precyzja w wykonaniu usługi maicure hybrydowy. 2. Efektywność pracy 3. Stworzenie przyjemnej i relaksującej atmosfery przez p. Katarzynę

Instytut Urody Fantastic Body

Depilacja woskiem

Legnicka 72, 54-206 Wrocław
5.0
1151 opinii

Gorąco polecam salon. Świetna obsługa, miło i fachowo. Czysto. Bardzo ładna stylizacja wnętrz, co wg mnie też jest bardzo ważne dla dobrego samopoczucia i relaksu. Kosmetyczka wyjaśnia szczegółowo co się dzieje podczas zabiegu, doradza jak dbać o skórę w domu. Szukałam takiego salonu i cieszę się , że znalazłam w tak dobrej lokalizacji.

Easy Waxing

Depilacja woskiem

Kazimierza Wielkiego 1, 50-077 Wrocław
4.9
4953 opinie

Usługa wykonana przez Panią Monikę zasługuje na najwyższą ocenę. Jest to osoba, która doskonale umie odnalaleźć się w wykonyawnej przez siebie profesji. Tworzy komfortową atmosferę wokół dość krępujących zabiegów depilacji szczególnie okolic bikini. Dodatkowo praca jest wykonana bardzo dobrze i zapewne chce się wrócić.

Instytut Urody Beauty92

Depilacja woskiem

Krzycka 92BCD, 53-020 Wrocław
5.0
330 opinii

Przemiła atmosfera (nawet jeśli zabiegi nie należą do bezbolesnych :P). Pani Ilona zawsze komentuje co będzie robiła w danym momencie, dopytuje czy wszystko w porządku, naprawdę polecam! Na pewno chętnie będę wracać :)

INSTYTUT URODY PRESTIŻ

Depilacja woskiem

Rynek 46/47/2, 50-116 Wrocław
4.9
1441 opinii

Najlepszy tego typu zabieg, na którym dotychczas byłam. Podziękowania dla Pani Ewelina, która była bardzo profesjonalna : zabieg był szybki i dokładny. Dodatkowo rozmowa była tak miła, że nie zdążyłam poczuć bólu ani dyskomfortu i mimo rodzaju zabiegu zaryzykowałabym stwierdzenie "sama przyjemność" .

Royal Studio

Depilacja woskiem

Główna 54a, 54-061 Wrocław
5.0
96 opinii

Fryzura modelowana przez Panią Sylwię "trzyma się" idealnie aż do kolejnego mycia głowy, nigdy nie jest "przyklapnięta" ale też nie nadmiernie sztucznie natapirowana, wygląda super naturalnie. Myję głowę co 4-5 dni i po modelowaniu przez Panią Sylwię codziennie wstaję rano w ogóle nie potargana, tak jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego.

Beauty Boutique

Depilacja woskiem

Eugeniusza Gepperta 2/1, 50-076 Wrocław
5.0
35 opinii

Jestem bardzo zadowolona z zabiegów. Przemiła Pani Ania, wspaniale zajęła się mną Czystość i higiena zachowane na najwyższym poziomie na każdym szczeblu usługi. Jestem bardzo zadowolona i z największą radością skorzystam z kolejnych zabiegów. Serdecznie polecam 🙂

WAX 4 YOU

Depilacja woskiem

Wojciecha Cybulskiego 41, 50-205 Wrocław
5.0
32 opinie

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Ze strony Pani Izy pełen profesjonalizm. W salonie panuje miła i odprężająca atmosfera. Zabieg przeprowadzony bardzo sprawnie i szybko bez jakiegokolwiek skrępowania. Zdecydowanie polecam…ja na pewno umówię się na kolejną wizytę :)

Poczucie Piękna Face & Body Institute

Depilacja woskiem

aleja Armii Krajowej 4B/5, 50-541 Wrocław
5.0
15 opinii

Bardzo dziękuję za profesjonalne podejście oraz zabieg, który został przeprowadzony w bardzo miłej atmosferze. W trakcie niego czułam się w pełni zaopiekowana, pewnie i bezpiecznie. Personel na najwyższym poziomie oraz bardzo komfortowe warunki w gabinecie. Dziękuję serdecznie i będę polecać Państwa studio wśród znajomych.

Depilacja woskiem - bikini Wrocław 686 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł