Depilacja woskiem - bikini Kraków

1566 wyników

SHARI Beauty Clinic

Depilacja woskiem

Lipińskiego 9/C, 30-349 Kraków
5.0
592 opinie

Zadzwoniłam do salonu po 18 z nikłą nadzieją na przyjęcie, jednak Pani Ania powiedziała, że jak najbardziej mogę przyjść :) Bardzo miła atmosfera, usługa na najwyższym poziomie, profesjonalne produkty. Salon czysty i estetyczny. Czułam się kompleksowo "zaopiekowana". Z całą pewnością będę polecać Salon Shari :)

PazuMalu Czyżyny

Depilacja woskiem

Bolesława Orlińskiego 3 Lu 7, 31-877 Kraków
4.9
223 opinie

Buzia po zabiegu jest niesamowicie gładka i widocznie oczyszczona! Depilacja bardzo dokładna, efekt gładkich nóg utrzymywał się ponad miesiąc. Natomiast rzęsy u Anastazji- Mistrzostwo! :) Super atmosfera i profesjonalne podejście do klienta. Polecam!

Salon Kosmetyczny Madame Katrina Clinica Estetica

Depilacja woskiem

Chmieleniec 2B/lu9, 30-348 Kraków
5.0
1362 opinie

Osobiście uwielbiam Panią Asię, za jej profesjonalizm, prawie brak bolu (depilacja), podejście do ludzi i uśmiech który zawsze jej towarzyszy. Podczas wizyt nie da się nie zauważyć że szeroko rozumiana kosmetologia jest jej pasja a nie tylko pracą :-) polecam serdecznie !

Babalab - centrum depilacji

Depilacja woskiem

Masarska 9, 31-534 Kraków
5.0
432 opinie

Bardzo polecam ten salon, miałam okazję już nie raz skorzystać. Bardzo profesjonalna obsługa, laserowa depilacja świetna zwłaszcza przy moich ciemnych włosach, które były widoczne już po paru dniach po goleniu. Więc bardzo zapraszam sprawdźcie sobie same.

Beauty M Studio Urody

Depilacja woskiem

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków
5.0
1711 opinii

Bardzo polecam zabieg depilacji u pani Magdy! Anielska cierpliwość do przeżywającej klientki :), a także nieoceniona profesjonalność. Muszę również podkreślić przemiłą atmosferę w salonie. Pozdrawiam zarówno pana Właściciela jak i panią Magdę. Wszystko jak najbardziej na plus.

Depilacja woskiem - bikini Kraków 1566 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł