Depilacja pastą cukrową Poznań

1395 wyników

Gabinet Ingenium

Depilacja

Św. Marcin 24 , 61-805 Poznań
5.0
3903 opinie

Szybko, sprawnie, bardzo profesjonalnie, dokładnie i praktycznie bezboleśnie. Wizyta przebiegła w komfortowych warunkach, a p. Monika jest niezwykle sympatyczna :) Zresztą.... w Ingenium nie ma niesympatycznych dziewczyn! Polecam w 100%. Ps. pan w Ingenium oczywiście też jest sympatyczny ;)

Salamandra Beauty Institute

Depilacja

Grunwaldzka 113, 60-313 Poznań
5.0
889 opinii

Pani Kasia jak zwykle profesjonalna, przemiła i pomocna. Powoduje, że mogę normalnie chodzić, chociaż przez jakiś czas... Analizuje całościowo organizm i jego potrzeby, a nie tylko kwestie stóp... Wyjątkowo dobry specjalista!!!!

Salon Urody i Modelowania Sylwetki Babski Looksus Poznań

Depilacja

Sokoła 13, 60-644 Poznań
5.0
38 opinii

Pełen profesjonalizm pani Karoliny, która tłumaczyła każdy kolejny etap i poinformowała jak w najbliższych dniach może zachowywać się skóra w miejscu zabiegu. Zabieg przyjemny, a do tego podgrzewany fotel dopełnił mojego relaksu 😊 gorąco polecam

Salony z podobnych kategorii

Depi place - depilacja woskiem

Depilacja

Wierzbięcice 40/1, 61-568 Poznań
5.0
636 opinii

Przyjemnie, jakkolwiek dziwnie to brzmi. Profesjonalizm, co = bezbolesny zabieg. Szybko i sprawnie. Efekty bardziej niz zadowalające. Wróciłam po wcześniejszej, PIERWSZEJ wizycie i będę wracać jeszcze dluuuugo. Pani Gosia baaaardzo mila :) polecam z całego serca!

Depilacja pastą cukrową Poznań 1395 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł