Depilacja pastą cukrową Łódź

542 wyniki

Salony z podobnych kategorii

Laser DeLux / Łódź

Piotrkowska 224/226, 90-360 Łódź
4.9
611 opinii

Niestety, po jednym z wcześniejszych zabiegów powstały przebarwienia. Po rozmowie, Pani kosmetolog zaproponowała zabieg mający na celu zniwelować niepożądane skutki bez dodatkowych opłat- zachowanie wyrażające dbałość o klienta. Mam nadzieję, że przyniesie efekt :) Profesjonalne zachowanie ze strony Pani Moniki, rzeczowe rady. Dziękuję, pozdrawiam

Tomasz Derach Hair&Body

Andrzeja Sacharowa 30, 92-542 Łódź
4.9
702 opinie

Zarówno wizyta u fryzjerki, jak i kosmetyczki sprawiła mi ogromną przyjemność, obie wizyty przebiegły sprawnie, panie są absolutnie fantastyczne, profesjonalne, potrafią poradzić, pytają o opinię. Uwielbiam, od lat jedyny saoln, do którego chodzę - wolę zapłacić nieco więcej i w zamian otrzymac super jakość peilęgnacji i cięcia.

Now Brow Manufaktura

Drewnowska 58, 91-002 Łódź
4.9
422 opinie

Pani Marta jest naprawdę bardzo dobra w swojej pracy i dokładna.Mam podrażnioną skórę w jednym miejscu na policzku(przez błąd lekarz,który nie poparzył mi skórę)a Pani Marta wiedziała co ma robić by mi nie zaszkodzić - za co muszę ją bardzo pochwalić :)

Salon Dorota Tyllak

ŁAGIEWNICKA 106, 91-456 Łódź
4.9
194 opinie

Jestem bardzo bardzo zadowolona. Zdałam się całkowicie na wyobraźnię Pana Darka, prosząc o krótkie włosy. Świetnie się czuję, bardzo starannie dopracowana fryzura, a przy tym przemiła atmosfera. Zdecydowanie polecam.

PRACOWNIA ZDROWIA I URODY

Gdańska 129, 90-519 Łódź
5.0
27 opinii

Korzystam z usług wykonywanych przez Panią Kasię ponad dwa lata i po każdej wizycie jestem baaardzo ale to baaaaardzo zadowolona!! Szczególnie cenię sobie dokładność i bardzo miłą atmosferę panującą w salonie. Szczerze i gorąco polecam ;)

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł