Przejdź do głównej zawartości

Depilacja pastą cukrową Gdynia

KARMEL - zarezerwuj wizytę

KARMEL

Depilacja

Wierzbowa 36, 81-558 Gdynia
5.0
Bezpieczny salon

Depilacja przebiega bardzo szybko, sprawnie, prawie bezboleśnie ;) - ewentualne nieprzyjemności wynagradza piękny, przytulny, pin-upowy wystrój gabinetu oraz przesympatyczna pani Ewelina, która dba o komfort klientki i miłą atmosferę podczas zabiegu :) Pełen profesjonalizm, dokładność, staranność i oczywiście znakomite efekty! Gorąco polecam!

Salony z podobnych kategorii

Time for wax Gdynia - zarezerwuj wizytę

Time for wax Gdynia

Depilacja

ul. Świętojańska 56, 81-393 Gdynia
4.84
Bezpieczny salon

Dziś depilację wykonała Pani Karolina, którą serdecznie pozdrawiam. Depilacja wykonana bez zarzutu, dodatkowo Pani Karolina świetnie poradziła sobie z trudną sytuacją, w której nieoczekiwanie się znalazła.

Salon Fryzjerski Styl - zarezerwuj wizytę

Salon Fryzjerski Styl

Depilacja

Wielkopolska 403, 81-531 Gdynia
4.99
Bezpieczny salon

Od wielu lat jestem stałą klientką Pani Bożenki, z którą przez te lata osobiście się zżyłam. Podzielam opinię moich przedmówców, iż w salonie panuje domowa atmosfera i przyciąga wysoki poziom profesjonalizmu oraz kultury osobistej personelu. Do takiego przyjemnego miejsca aż chce się wracać. Szczerze wszystkim polecam.

Hevena Beauty - zarezerwuj wizytę

Hevena Beauty

Depilacja

Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 8/5, 81-383 Gdynia
4.95
Sprzedaż bonów

Zabieg super,pełny relaks i wspaniała PANI ANIA. Wielki żal że pani odchodzi. Hevena Beauty straci doskonałą fizjoterapełtkę i profesjonalistkę . Może są jeszcze szanse aby to odwrócić. Szefowo proszę się zastanowić to naprawdę wielkiej klasy pracownik a piszę te słowa bo pracuję w służbie zdrowia i wiem kto i co jest wart.

Veoli Clinic - zarezerwuj wizytę

Veoli Clinic

Depilacja

Świętojańska 43, 81-391 Gdynia
4.99
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Wybrałam się na zabieg usuwania włosków na nogach laserem Vectus do Pani Weroniki. Ten laser ma świetne opinie i muszę się pod nimi również podpisać. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu zabiegu. Po 1 wizycie już widzę duże efekty. Na pewno będę wracać i zrobię całą serię. Dziękuję za miłą wizytę. :) Polecam serdecznie.