Depilacja pastą cukrową - wąsik Warszawa Włochy

365 wyników

Femmed Klinika Dr Potembska-Eberhardt

Depilacja pastą cukrową

Karola Chodkiewicza 7 lok. U3, 02-593 Warszawa
5.0
28 opinii

Jestem dzień po zabiegu i na jego pełną ocenę trzeba jeszcze poczekać kilka tygodni, natomiast samo przeprowadzenie zabiegu oceniam bardzo wysoko, był wykonany profesjonalnie i bezboleśnie. Pani doktor przesympatyczna o dużej kulturze dzięki czemu stres maksymalnie zminimalizowany. Serdecznie dziękuję .

Salony z podobnych kategorii

Fryzma & Kosma

Depilacja pastą cukrową

Bruna 34, 02-523 Warszawa
5.0
641 opinii

Bardzo dziękuję Pani Irenie, że pokazała mi, że z moimi włosami, można zrobić coś nowego, że umiała fachowo doradzić i zaproponować kompletną zmianę. Jestem zadowolona z fryzury i koloryzacji.

Nail expresss Anna Misiak

Depilacja pastą cukrową

Łopuszańska 22 lokal A 12a, 02-220 Warszawa
5.0
105 opinii

Jak zawsze super :))) Polecam Tytan. Dla moich paznokci, na których nic nie chciało się trzymać nawet hybryda, która wytrzymywała max 1,5 tyg., teraz mogę nosić tytan nawet 4 tygodnie. Dzięki Paniom z salonu, które poleciły mi to rozwiązanie mogę cieszyć się dłużej ładnymi paznokciami. Zawsze jestem zadowolona i chętnie wracam :))).

Klinika Młodości Blanka Pawłowska

Depilacja pastą cukrową

ul. Cybernetyki 4A lok U3, 02-677 Warszawa
4.9
684 opinie

Masaż KOBIDO był dla mnie nowym doświadczeniem, zabieg bardzo mi się spodobał. Pani Magda wykazała sie profesjonalizmem , stworzyła bardzo miłą i przyjazną atmosferę . Poleciłam ten zabieg swojej siostrze.

Pięknoteka

Depilacja pastą cukrową

Obrzeżna 1c, 02-691 Warszawa
5.0
421 opinii

Zabieg wykonany profesjonalnie, bardzo sprawnie, w niezwykle przyjaznej atmosferze. Otrzymałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania zwiazane z zabiegiem i nie tylko, żadnych wątpliwości, kolejna wizyta za miesiąc. Rekomenduje i polecam Pieknoteke - doskonale miejsce, profesjonalna obsługa! Dziękuje bardzo!

nails place

Depilacja pastą cukrową

Aleksandra Prystora 4 lok. U6, 02-497 Warszawa
5.0
93 opinie

Piękny salon, usługa wykonana z zachowaniem najwyższych standardów higienicznych i jakościowych. Pani Agnieszka przemiła i mega profesjonalna. Moje niełatwe paznokcie wyszły prześliczne. Dawno nie byłam tak zadowolona. Wszystko sprawiło, że będę stałą klientką. Gorąco i szczerze polecam.

Coś Pięknego

Depilacja pastą cukrową

Obywatelska 26, 02-409 Warszawa
5.0
31 opinii

Już kolejny raz korzystam z usług Pani Marty i za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Moje paznokcie wyglądają pięknie i co najważniejsze trzymają się bardzo długo. Jeszcze nie spotkałam się, żeby ktoś z taką dokładnością wykonywał swoją pracę. Wizyta w tym salonie to zawsze ogromna przyjemność i genialne efekty!!!

FOR YOU gabinet kosmetologii i promocji zdrowia

Depilacja pastą cukrową

Słowicza, 13a, 02-170 Warszawa
5.0
16 opinii

Gabinet kosmetologiczny FOR YOU powstał w 1993 roku i działa dla Was nieprzerwanie, w tej samej lokalizacji w Warszawie, we Włochach. Co nas wyróżnia  wnikliwy wywiad kosmetologiczny oraz badanie skóry trwające około 1,5 godziny – bez tego nie zaczynamy terapii  personalizacja zabiegó

Health&Beauty

Depilacja pastą cukrową

Kłobucka 8a/U01, 02-699 Warszawa
5.0
14 opinii

Gabinet kosmetyczny Health & Beauty powstał z miłości do piękna. Znają Państwo u nas chwilę relaksu i ukojenia, a zbiegi wykonywane profesjonalnymi kosmetykami pozwolą nadać skórze delikatności i blasku. Połączenie zabiegów pielęgnacyjnych z zabiegami na urządzeniach hi-tech daje niesa

YASUMI Janki - Instytut Zdrowia i Urody

Depilacja pastą cukrową

Mszczonowska 3, 05-090 Janki
5.0
12 opinii

Najwyższa ocena. Naprawdę muszę pochwalić Panią Kaję, zabieg był przeprowadzony profesjonalnie, dbając o szczegóły i jednocześnie w bardzo miłej, relaksującej atmosferze. Gabinety Yasumi mogą być dumne mając takich pracowników jak Pani Kaja.

Depilacja pastą cukrową - wąsik Warszawa Włochy 365 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł