Depilacja pastą cukrową - wąsik Warszawa Centrum

783 wyniki

Atelier Beaute

Depilacja pastą cukrową

Grzybowska 9, 00-132 Warszawa
5.0
129 opinii

Pani Ania nie tylko robi piękne paznokcie, ale też jest bardzo sympatyczną osobą. Zawsze można liczyć na jej cenne rady odnośnie kształu płytki, doboru koloru czy pielegnacji dłoni i stóp. Paznokcie są wykonane zawsze bardzo dokładnie, dzięki czemu efekt utrzymuje się do 4 tygodni. Z przyjemnością wróce do salonu Atelier Beaute :)

Salony z podobnych kategorii

Babalab - centrum depilacji

Depilacja pastą cukrową

Giełdowa 4E, 01-211 Warszawa
5.0
123 opinie

Byłam tam pierwszy ale nie ostatni raz. Obawiałam się bólu i dyskomfortu ale wszytko było super. Nie bolało a Pani, która się mną zajmowała była przemiła i bardzo profesjonalna. Ma duzy zasób wiedzy na temat tego czym sie zajmuje co mnie dodatkowo uspokoiło.

LaserCare

Depilacja pastą cukrową

Grzybowska 5, 00-132 Warszawa
4.9
1232 opinie

Dzisiejsza wizyta przebiegła doskonale! Pani Agnieszka Bogulak bardzo precyzyjnie i świetnie wykonała zabieg, a to wszystko w miłej atmosferze. Co więcej Pani Agnieszka poleciła mi zabiegi ICOONE i tak mnie przekonała, że od razu zdecydowałam się na wykupienie całego pakietu! Nie mogę doczekać się aż zaczniemy zabiegi :)

MEA CLINIC

Depilacja pastą cukrową

BURAKOWSKA 16 LU 2 oraz ul. Piaskowa 6 LU 2, 01-066 oraz 01-067 Warszawa
4.9
249 opinii

Bardzo miły i kontaktowy Lekarz. Pacjent czuje się swobodnie w Jego obecności. Bardzo profesjonalnie skonsultował i doradził. Wszystko dokładnie wyjaśnił. Mam wyznaczony termin operacji ale jestem przekonana, że będę w najlepszych rękach. Bardzo dziękuję za dotychczasowe prowadzenie. Dorota Zawadzka

LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści

Depilacja pastą cukrową

Nowolipki 27, 27, 01-010 Warszawa
5.0
136 opinii

Jestem bardzo zadowolona z wizyty i jestem pod wielkim wrażeniem ciepłej atmosfery i profesjonalizmu. Nie spodziewałam się że kiedykolwiek ,jakikolwiek lekarz znajdzie przyczynę mojego problemu -a tu zaskoczenie -juz po pierwszej wizycie poczułam sie lepiej ! Klinika inna niż wszystkie .Od razu po wizycie poleciłam ją wszystkim znajomym...

Depilacja pastą cukrową - wąsik Warszawa Centrum 783 wyniki

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł