Depilacja pastą cukrową - pośladki Warszawa

3583 wyniki

Fifty Fifty Concept

Wspólna 50, 00-684 Warszawa
5.0
884 opinie

W fifty fifty byłam drugi raz. Tym razem u Rafała. Powiem tylko że to była najlepsza wizyta u fryzjera w moim życiu. Rafał jest profesjonalistą w każdym calu: z pomysłem, wizją, umiejętnościami i ogromnym poczuciem humoru. Włosy zrobione pięknie i mimo rozjaśniania w doskonałej kondycji. Wyszłam z szerokim uśmiechem na twarzy.

Salon Urody Lisica

Nowolipki 15, 00-151 Warszawa
5.0
1 opinia

Zapraszamy do nowo otwartego Salonu Urody Lisica mieszczącego się w samym centrum Warszawy przy ul. Nowolipki 15. Oferujemy zarówno Paniom jak i Panom szeroki wachlarz usług w zakresie fryzjerstwa ✂️a także zabiegów upiększających, które przeprowadzone są przez profesjonalistów w miłej, p

Salony z podobnych kategorii

Tallulah Hair & Beauty

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa
5.0
264 opinie

kontynuacja zabiegow majacych na celu wyprowadzenie skory do dobrego stanu. Pani Ewa polaczyla kawitacje i kwas, co lubie. Efekty widać juz po zabiegu a po kilku dniach jak zaczerwienienie i podrazneinie minie, na pewno będzie piekniej :) kolejny zabieg za miesiąc.

Relax in SPA ul. Sienna 86 tel.22 654 05 09

Sienna 86/3, 00-815 Warszawa
5.0
1727 opinii

Pani Marta jest wspaniała! Fantastyczny rytuał złoty dotyk, masaż głowy rewelacyjny, jako młoda mama wyszłam zrelaksowana i odprężona jak nigdy dotąd! Na pewno wrócę do Relax in Spa nie raz! Bardzo dziękuję za opiekę na najwyższym poziomie.

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł