Depilacja pastą cukrową - pachy Warszawa

3634 wyniki

Atelier Beaute

Depilacja pastą cukrową

Grzybowska 9, 00-132 Warszawa
5.0
132 opinie

Pani Ania nie tylko robi piękne paznokcie, ale też jest bardzo sympatyczną osobą. Zawsze można liczyć na jej cenne rady odnośnie kształu płytki, doboru koloru czy pielegnacji dłoni i stóp. Paznokcie są wykonane zawsze bardzo dokładnie, dzięki czemu efekt utrzymuje się do 4 tygodni. Z przyjemnością wróce do salonu Atelier Beaute :)

Vegabinet

Depilacja pastą cukrową

al. Komisji Edukacji Narodowej 105, 02-722 Warszawa
5.0
44 opinie

Bardzo pozytywne efekty po zabiegu kwasami owocowymi. Po raz pierwszy robiłam zabieg u Pani Kasi, po raz pierwszy też moja skóra nie jest zmasakrowana, podrażniona, wyglądam przyzwoicie, a skóra po 3 dniach złuszcza się. Efekty widziałam już po zabiegu. Jestem bardzo zadowolona i polecam ten zabieg w zamian zabiegów w "tradycyjnych" gabinetach.

Femmed Klinika Dr Potembska-Eberhardt

Depilacja pastą cukrową

Karola Chodkiewicza 7 lok. U3, 02-593 Warszawa
5.0
30 opinii

Jestem dzień po zabiegu i na jego pełną ocenę trzeba jeszcze poczekać kilka tygodni, natomiast samo przeprowadzenie zabiegu oceniam bardzo wysoko, był wykonany profesjonalnie i bezboleśnie. Pani doktor przesympatyczna o dużej kulturze dzięki czemu stres maksymalnie zminimalizowany. Serdecznie dziękuję .

SENSO Gabinet Profesjonalnej Kosmetyki

Depilacja pastą cukrową

Władysława Umińskiego 1 lok U201, 03-984 Warszawa
5.0
5 opinii

SENSO Gabinet Profesjonalnej Kosmetyki od ponad 10 lat dba o urodę swoich klientów. Od niedawna jesteśmy w nowej lokalizacji na warszawskiej Pradze. W Naszej ofercie znajdziesz zabiegi z zakresu: - kosmetologii twarzy – terapia fotodynamiczna PDT, żelazko przeciwzmarszczkowe, światło LED,

Salon Urody AM

Depilacja pastą cukrową

Bernardyńska 5, 02-904 Warszawa
0.0
Brak opinii

Szanowni klienci od dnia 1.04.2019 Salon dla Państwa wygody będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10-20, sobota 9-17. Zapraszamy do zapisów!

Studio urody Magda Walewska

Depilacja pastą cukrową

Hugona Kołłątaja 58, 05-400 Otwock
5.0
27 opinii

Magda to profesjonalistka! Paznokcie są zawsze starannie wykonane, a cała usługa przebiega w przyjemniej atmosferze. Jestem stałą Klientką tego salonu i na pewno prędko się to nie zmieni. Rozszerzenie usług to dodatkowy plus, zapisałam się już na kolejne zabiegi i nie mogę się już doczekać wizyty. Zespół na szóstkę z plusem!

Salony z podobnych kategorii

Depilacja pastą cukrową - pachy Warszawa 3634 wyniki

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł