Depilacja pastą cukrową - nogi Warszawa

3439 wyników

Easy Waxing Warszawa - Grzybowska 39

Grzybowska 39, 00-855 Warszawa
4.9
4638 opinii

To jest to, czego oczekuje się od profesjonalnego salonu kosmetycznego. Depilacja przeprowadzona szybko, bezboleśnie i dokładnie. Pani Kosmetyczka w sympatycznej atmosferze fachowo i starannie wykonala zabieg. Do następnego miesiąca :) Jeszcze niezdecydowanym- p o l e c a m :)

MEDICA SPA

aleja Komisji Edukacji Narodowej 53 lokal U9, 02-797 Warszawa
4.9
1123 opinie

Świetna obsługa. Zabieg z użyciem wosku choć dość dawno przeze mnie niewykonywaniu był wykonany perfekcyjnie. Tym bardziej, że jako kobieta w ciąży mogę być niełatwym klientem. Okazało się, że wszystko przebiegło dobrze i chętnie skorzystam jeszcze nie raz z usług pani Anety.

Femmed Klinika Dr Potembska-Eberhardt

Karola Chodkiewicza 7 lok. U3, 02-593 Warszawa
4.9
16 opinii

Jestem dzień po zabiegu i na jego pełną ocenę trzeba jeszcze poczekać kilka tygodni, natomiast samo przeprowadzenie zabiegu oceniam bardzo wysoko, był wykonany profesjonalnie i bezboleśnie. Pani doktor przesympatyczna o dużej kulturze dzięki czemu stres maksymalnie zminimalizowany. Serdecznie dziękuję .

Salony z podobnych kategorii

NEWLOOK's Institute

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 5, 00-362 Warszawa
5.0
936 opinii

Dziękuję Pani Agacie i Klaudi. Za super miła obsługę. Świetne kobietki. Chce podziękować również Pani Kasi bez jej uśmiechu nie widze tego salonu!Naturalna serdeczna ciepła i uczynna! Pani Kasiu jest Pani megaa !!!

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł