Depilacja pastą cukrową - nogi Warszawa

3618 wyników

Babalab - centrum depilacji

Depilacja pastą cukrową

Giełdowa 4E, 01-211 Warszawa
5.0
120 opinii

Byłam tam pierwszy ale nie ostatni raz. Obawiałam się bólu i dyskomfortu ale wszytko było super. Nie bolało a Pani, która się mną zajmowała była przemiła i bardzo profesjonalna. Ma duzy zasób wiedzy na temat tego czym sie zajmuje co mnie dodatkowo uspokoiło.

Tallulah Hair & Beauty

Depilacja pastą cukrową

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa
5.0
407 opinii

100% zadowolenia z nowej fryzury i koloru, u Pana Franka to norma 🙂 ❤️ W salonie panuje niesamowicie przyjazna atmosfera, obsługa uśmiechnięta i pomocna. Francuskie rozmówki z fotela obok dały oprawę wakacyjnego klimatu.

Easy Waxing

Depilacja pastą cukrową

Grzybowska 39, 00-855 Warszawa
4.9
5881 opinii

To jest to, czego oczekuje się od profesjonalnego salonu kosmetycznego. Depilacja przeprowadzona szybko, bezboleśnie i dokładnie. Pani Kosmetyczka w sympatycznej atmosferze fachowo i starannie wykonala zabieg. Do następnego miesiąca :) Jeszcze niezdecydowanym- p o l e c a m :)

MEDICA SPA

Depilacja pastą cukrową

aleja Komisji Edukacji Narodowej 53 lokal U9, 02-797 Warszawa
4.9
1434 opinie

Jestem bardzo zadowolona i zrelaksowana po wizycie w Medical Spa. Niesamowita atmosfera, świetny personel, masaż najlepszy jaki kiedykolwiek miałam. Polecam bardzo, ja na pewno wrócę.

Angel Style

Depilacja pastą cukrową

Wąwozowa 6 lok.10c, 02-796 Warszawa
5.0
64 opinie

zawsze przyjazna atmosfera, dużo uśmiechu i profesjonalizm pracujących dziewczyn. jestem bardzo zadowolona cukrową depilacją, a ten salon stał się jednym z ulubionych miejsc, gdzie ja mam możliwość poświecić czas dla siebie. już opowiadam koleżankom o was;) gorąco polecam!

Happy & Beauty

Depilacja pastą cukrową

Aleje Jerozolimskie 151/U2, 02-326 Warszawa
4.9
80 opinii

Wszystko bardzo profesjonalnie, począwszy od obsługi klienta, (bardzo dobry kontakt, smsy informacyjne, przypomnienia o wizytach itd.) aż po samą usługę (Pan Paweł doskonale zna się na swojej pracy:). Dziękuję i umawiam się na kolejny masaż! Polecam!

Femmed Klinika Dr Potembska-Eberhardt

Depilacja pastą cukrową

Karola Chodkiewicza 7 lok. U3, 02-593 Warszawa
5.0
28 opinii

Jestem dzień po zabiegu i na jego pełną ocenę trzeba jeszcze poczekać kilka tygodni, natomiast samo przeprowadzenie zabiegu oceniam bardzo wysoko, był wykonany profesjonalnie i bezboleśnie. Pani doktor przesympatyczna o dużej kulturze dzięki czemu stres maksymalnie zminimalizowany. Serdecznie dziękuję .

Salon Urody AM

Depilacja pastą cukrową

Bernardyńska 5, 02-904 Warszawa
0.0
Brak opinii

Szanowni klienci od dnia 1.04.2019 Salon dla Państwa wygody będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10-20, sobota 9-17. Zapraszamy do zapisów!

Salony z podobnych kategorii

Galeria Urody Wilanów

Depilacja pastą cukrową

Sarmacka 1B, 02-792 Warszawa
4.9
2689 opinii

Polecam zarówno Panią Mariolę jak i Panią Magdę Kaim. Miło i sympatycznie spędzony czas z pięknym efektem końcowym- cudny kolor na włosach, super obcięcie. Pedicure dokładnie wykonany, stopy zadbane- lato nadchodź, jestem gotowa ;) Dziękuję i do następnego razu:)

Depilacja pastą cukrową - nogi Warszawa 3618 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł