Depilacja pastą cukrową - nogi Warszawa

Easy Waxing - Śródmieście

Easy Waxing - Śródmieście

Depilacja

Grzybowska 39, 00-855 Warszawa

To jest to, czego oczekuje się od profesjonalnego salonu kosmetycznego. Depilacja przeprowadzona szybko, bezboleśnie i dokładnie. Pani Kosmetyczka w sympatycznej atmosferze fachowo i starannie wykonala zabieg. Do następnego miesiąca :) Jeszcze niezdecydowanym- p o l e c a m :)

Babalab - centrum depilacji

Babalab - centrum depilacji

Depilacja

Giełdowa 4E, 01-211 Warszawa

Byłam tam pierwszy ale nie ostatni raz. Obawiałam się bólu i dyskomfortu ale wszytko było super. Nie bolało a Pani, która się mną zajmowała była przemiła i bardzo profesjonalna. Ma duzy zasób wiedzy na temat tego czym sie zajmuje co mnie dodatkowo uspokoiło.

MEDICA SPA

MEDICA SPA

Depilacja

aleja Komisji Edukacji Narodowej 53 lokal U9, 02-797 Warszawa

Nie zgadzam się! Najwyższa ocena w ankiecie to 5. Jeżeli 5 to poziom wzorcowej usługi we wzorcowym miejscu, to Pani Katarzyna i Medica SPA to przynajmniej 15.

So Chic Beauty Bar

So Chic Beauty Bar

Depilacja

Garażowa 5, lokal U3, 02-651 Warszawa

Zazwyczaj chodzę na manicure do Vlady ale dzisiaj wyjątkowo trafiłam w ręce Elizy. Trochę się obawiałam, bo nikt nie robi tak dobrze moim paznokciom jak Vlada, ale zupełnie niepotrzebnie! Eliza poradziła sobie świetnie i paznokcie wyglądają idealnie jak zawsze po wizycie w So Chic Beauty Bar.

Beauty Rosa

Beauty Rosa

Depilacja

Powstańców Śląskich 3a, U5, 01-381 Warszawa
5.0

Cenisz sobie dobry wygląd? Lubisz spędzać czas na zabiegach pielęgnacyjnych, które mają na celu podkreślenie Twoich atutów? A może jesteś jedną z tych osób, które nie przepadają za długim przygotowywaniem się do wyjścia i wolą praktyczne rozwiązanie? Niezależnie od tego, jakim typem człowie

Salony z podobnych kategorii

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Depilacja

Puławska 108/112, 02-620 Warszawa

Jak zwykle było celująco :) Mimo, że usługa nie należy do najprzyjemniejszych to za każdym razem wychodzę zadowolona. Pani Magda jest profesjonalistką! Kompetentna, miła, zawsze dba o komfort podczas zabiegu. Super sprzęt, już po pierwszej wizycie widziałam efekty depilacji laserowej.

Depilacja pastą cukrową - nogi Warszawa

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł