Depilacja pastą cukrową - łydki Kraków

Face and Body Institute ul. Starowiślna 4/1

Depilacja

Starowiślna 4/1, 31-032 Kraków
5.0
5870 opinii

W tym dniu miałam kilka zabiegów (ostatnich przed urlopem), wszystko poszło bardzo sprawnie. Brały w tym udział aż trzy Agentki: Pani Ania Filip, Pani Kateryna Andruschenko i Pani Ania Mielnik i uwaga: NIE DOSZŁO DO KOLIZJI. Brawa za dobrą organizację. Pozdrawiam. I do zobaczenia już dzisiaj.

Beauty Tower Instytut Kosmetologii Estetycznej i Modelowania Sylwetki

Depilacja

ul. Sołtysa Dytmara3/U3, 30-126 Kraków
5.0
225 opinii

Cudowna Pani Monika, ze względu na to, że moja skóra nie lubi znieczulenia, zawsze robię bez i naprawdę nie boli! Poza tym efekty zabiegu są absolutnie fantastyczne, pani Monika jest prawdziwą dobrą wróżką, co zmienia pomarszczoną, choć sympatyczną żabkę w gładolicą księżniczkę :) dziękuję!

Salony z podobnych kategorii

Fenti Instytut Urody

Depilacja

Czarnowiejska 13/6-7, 31-126 Kraków
5.0
390 opinii

Z całego serca mogę polecić salon fenti. Usługa wykonana fachowo, paznokcie wyglądają pięknie, duży wybór kolorów, w salonie miła atmosfera pozwalająca na zrelaksowanie się. Z pewnością będę wracać i korzystać z reszty zabiegów ❤️

SHARI Beauty Clinic

Depilacja

Lipińskiego 9/C, 30-349 Kraków
5.0
695 opinii

Po pierwsze, zabieg wykonany profesjonalnie, przyjemnie, sprawnie, a efekt naprawdę zniewalający :) Rzęsy przepięknie podkręcone, niesamowicie podkreślające oko. Cudo! I tak jest po każdej wizycie. Po drugie, sama pani Ani i jej ciepłe, charyzmatyczne podejście do klienta sprawia, że każda klientka czuje się tu wyjątkowa. Aż chce się wracać.

HEY GIRLS

Depilacja

Piwna 24, 30-527 Kraków
4.9
695 opinii

Polecam! Przyjazna atmosfera, proponują kawę/wodę. Ekipa doświadczona - manikiurzystka wyrobiła się z malowaniem bardzo długich paznokci w półgodziny! Zabieg przedłużania rzęs - szybciej niż zwykłe. Same rzęsy są cieniutkie, prawie nie odczuwalne.

Depilacja pastą cukrową - łydki Kraków

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł