Depilacja pastą cukrową - bikini Warszawa

3599 wyników

Babalab - centrum depilacji

Depilacja pastą cukrową

Giełdowa 4E, 01-211 Warszawa
5.0
113 opinii

Byłam tam pierwszy ale nie ostatni raz. Obawiałam się bólu i dyskomfortu ale wszytko było super. Nie bolało a Pani, która się mną zajmowała była przemiła i bardzo profesjonalna. Ma duzy zasób wiedzy na temat tego czym sie zajmuje co mnie dodatkowo uspokoiło.

Easy Waxing

Depilacja pastą cukrową

Grzybowska 39, 00-855 Warszawa
4.9
5707 opinii

Bardzo polecam depilację (bikini i pachy) u pani Olgi! Po średnio udanych samodzielnych próbach depilacji w domu postanowiłam pójść do salonu. Depilacja była wykonana super, sprawnie i naprawdę mało boleśnie, do tego w miłej atmosferze. Polecam debiutantom i nie tylko ;)

Vegabinet

Depilacja pastą cukrową

al. Komisji Edukacji Narodowej 105, 02-722 Warszawa
5.0
34 opinie

Chodzę na wosk już od kilku lat i z całą pewnością mogę stwierdzić, że to był najlepszy zabieg na jakim byłam. Pani Kasia jest bardzo dokładna. Wosk użyty do zabiegu był świetny. Strasznie nie lubię uczucia lepienia, a przy tym wosku prawie go nie było. Oliwka super pachniała i też wchłonęła się, pozostawiając ręce suche. Podsumowując, super!!!

Femmed Klinika Dr Potembska-Eberhardt

Depilacja pastą cukrową

Karola Chodkiewicza 7 lok. U3, 02-593 Warszawa
5.0
28 opinii

Jestem dzień po zabiegu i na jego pełną ocenę trzeba jeszcze poczekać kilka tygodni, natomiast samo przeprowadzenie zabiegu oceniam bardzo wysoko, był wykonany profesjonalnie i bezboleśnie. Pani doktor przesympatyczna o dużej kulturze dzięki czemu stres maksymalnie zminimalizowany. Serdecznie dziękuję .

Salony z podobnych kategorii

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł