Depilacja pastą cukrową - bikini Poznań

1392 wyniki

Gabinet Ingenium

Depilacja pastą cukrową

Św. Marcin 24 , 61-805 Poznań
5.0
3823 opinie

Szybko, sprawnie, bardzo profesjonalnie, dokładnie i praktycznie bezboleśnie. Wizyta przebiegła w komfortowych warunkach, a p. Monika jest niezwykle sympatyczna :) Zresztą.... w Ingenium nie ma niesympatycznych dziewczyn! Polecam w 100%. Ps. pan w Ingenium oczywiście też jest sympatyczny ;)

Salony z podobnych kategorii

W O N D E R L A N D

Depilacja pastą cukrową

Galeria Dębiec 28 Czerwca 1956, 384/32, 61-441 Poznań
5.0
1776 opinii

To już kolejna moja wizyta w salonie na Dębcu...i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu.. Szłam do fryzjera bez wizji i pomysłu na moje włosy, ale pani Patrycja dobrala idealnie fryzurę, w której czuje się swobodnie i bardzo dobrze. A co najważniejsze... Nie tracę czasu na układanie mimo że włosy mam krótkie...polecam.. polecam.. polecam😊

BEAUTY PREMIUM Kosmetologia Estetyczna

Depilacja pastą cukrową

Osiedle Tysiąclecia 30, 61-255 Poznań
5.0
218 opinii

Już po pierwszym zabiegu widać poprawę w wyglądzie skóry i wierzę, że po kolejnych wizytach będzie tylko lepiej. Wspaniałe podejście do klienta, każdy etap zabiegu został wytłumaczony. Miłym dodatkiem były także upominki po wizycie i możliwość zakupu kosmetyków pielęgnacyjnych. Zdecydowanie polecam Beauty Premium :)

Salon Mixtura

Depilacja pastą cukrową

Ściegiennego 117, 60-304 Poznań
5.0
508 opinii

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. W salonie panuje miła atmosfera, Pani Ela to profesjonalistka wsłuchująca się w oczekiwania klienta, dbająca o jego komfort i zadowolenie z efektu końcowego :) Poza tym podtrzymuje rozmowę, nie skupia się jedynie na wykonaniu usługi, ale też na stworzeniu przyjaznej relacji z klientem ;) gorąco polecam!

YASUMI SPA

Depilacja pastą cukrową

Libelta 14, 61-706 Poznań
4.9
124 opinie

Uwielbiam wasz salon. Po każdym wykonanym zabiegu jaki do tej pory u was miałam wychodzę zrelaksowana. Pani Kasia przemiła i przesympatyczna osoba. Sam zabieg bardzo profesjonalnie wyjaśniony i wykonany. Udzielone cenne porady kosmetyczne z których na pewno skorzystam. Śmiało polecam. Na pewno jeszcze nie raz do was wrócę.

Klinika Piękna Derm Expert

Depilacja pastą cukrową

Strzeszyńska 96, 60-479 Poznań
4.9
134 opinie

Wizyta przebiegła punktualnie, sprawnie, jakość zabiegu na wysokim poziomie. Pani Iwonka dołożyła wszelkich starań, żeby było profesjonalnie, miło i sympatycznie. Jestem bardzo zadowolona, polecam.

Depilacja pastą cukrową - bikini Poznań 1392 wyniki

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł