Depilacja pastą cukrową - bikini brazylijskie Poznań Nowe Miasto

Salamandra Beauty Institute

Depilacja

Grunwaldzka 113, 60-313 Poznań
5.0
1089 opinii

Jestem bardzo zadowolona , zaproponowany zabieg na twarz spełnił moje oczekiwania a nawet więcej, od razu poczułam różnicę, cera nabrała blasku, rewelacja, poza tym bardzo miła obsługa , a szczególnie pani Kasia , która przed zabiegiem wszystko mi wyjaśniła co będzie robić i w pełni rozwiala moje obawy, dziękuję

Gabinet Ingenium

Depilacja

Św. Marcin 24 , 61-805 Poznań
5.0
4221 opinii

Mam sporą skalę porównawczą, bo byłam w naprawdę wielu salonach na depilacji brazylijskiej. Jestem zachwycona wizytą w Ingenium. Pani Monika jest super! Nie dość, że bardzo profesjonalnie i niemal bezboleśnie zrobiła mi depilację, to jeszcze fajnie się rozmawiało i spędziłam czas nie jak na zabiegu, tylko przyjemnym spotkaniu. Wrócę na pewno 😊

Salony z podobnych kategorii

YASUMI SPA

Depilacja

Libelta 14, 61-706 Poznań
5.0
703 opinie

Wizyta w Yasumi SPA to jak zwykle czas spędzony na profesjonalnie i w świetnej atmosferze przeprowadzonym zabiegu. Pani Natalia zadbała o moje dobre samopoczucie i bardzo sprawnie wykonała kolejną fotodepilację. Jak zawsze poza zabiegiem i miłą rozmową otrzymałam również kilka dodatkowych cennych informacji. Serdecznie polecam i oczywiście wrócę.

BEAUTY PREMIUM Kosmetologia Estetyczna

Depilacja

Osiedle Tysiąclecia 30, 61-255 Poznań
5.0
235 opinii

Polecam!!! To jedyny zabieg, który działa w sposób zauważalny na moje ciało, skóra robi się gładka, napięta, schodzi nadmiar wody z cellulitu. Używam także balsamu Arosha, który jest doskonały!

Studio Urody MadRic

Depilacja

ul. Dąbrowskiego 29/U1, 60-840 Poznań
4.9
235 opinii

U Pani Eweliny byłam na regulacji i hennie brwi. Jestem bardzo zadowolona. Profesjonalna obsługa, a przy tym miła i sympatyczna atmosfera. Pani Ewelina potrafi szczerze i profesjonalnie doradzić. Do Pani Eweliny chodzę także na manicure i hybrydy. Z tej usługi jestem również bardzo zadowolona. Serdecznie polecam.

Klinika Piękna Derm Expert

Depilacja

Strzeszyńska 96, 60-479 Poznań
4.9
176 opinii

Wizyta przebiegła punktualnie, sprawnie, jakość zabiegu na wysokim poziomie. Pani Iwonka dołożyła wszelkich starań, żeby było profesjonalnie, miło i sympatycznie. Jestem bardzo zadowolona, polecam.

Depilacja pastą cukrową - bikini brazylijskie Poznań Nowe Miasto

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł