Przejdź do głównej zawartości

Depilacja laserowa Wrocław

KASUN Twoje Centrum Piękna - zarezerwuj wizytę

KASUN Twoje Centrum Piękna

Depilacja

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Atmosfera w salonie i muzyka bardzo przyjemna. Panie są bardzo sympatyczne a jakość usług jak zwykle na najwyższym poziomie. Bardzo fajnie zostało mi za każdym razem przedstawione najlepsze rozwiązanie dla moich włosów a dogadanie się z z fryzjerka jest dla mnie bardzo ważne.

Centrum Kosmetyki DEVORA - zarezerwuj wizytę

Centrum Kosmetyki DEVORA

Depilacja

Orzechowa 31A/2, 52-116 Zacharzyce
Bezpieczny salon

Pani Paulina wyjaśniła w bardzo profesjonalny sposób na czym polega depilacja laserowa ( okolice bikini). Sprawiło to, że wszelkie obawy zostały rozwiane i śmiało umówilysmy się na zabieg w kolejnych dniach. Bardzo polecam Panią Pauline. Z pewnością nie raz jeszcze ja odwiedzę.

Totalook - zarezerwuj wizytę

Totalook

Depilacja

Mrągowska 78/3, 54-111 Wrocław
4.97
Bezpieczny salon

Gorąco polecam! Bardzo profesjonalna oraz przesympatyczna Pani Kasia, która dbała o to by już w momencie przekroczenia progu tego salonu ja czułam się komfortowo i bezpiecznie))) Teraz mam przepiękne paznokci i mniej tłusty brzuszek;) To już dopiero moja druga wizyta w tym salonie, ale ja będę i nadal wracać bo ufam tym dziewczynom!

Royal Studio - zarezerwuj wizytę

Royal Studio

Depilacja

Główna 54a, 54-061 Wrocław
4.97
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Polecam Olę, która robi super paznokcie. Dokładnie, prycyzyjnie, fachowo, a ilość kolorów po prostu zachwyca :-) No i zawsze uratuje jak się przydarzy pęknięty pazurek :-)

CONTOUR STUDIO Kosmetologia Estetyczna - zarezerwuj wizytę

CONTOUR STUDIO Kosmetologia Estetyczna

Depilacja

Legnicka 55/u5, 54-203 Wrocław
4.98
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Iwona jest niesamowitą profesjonalistką. Za każdym razem jestem zaopiekowania i zadowolona. Zabiegi są komfortowe i używane są jakościowe produkty, nic nie boli, nie szczypie zaczerwieniania po chwili znikają. Po kilku zabiegach polecam epilację laserową w Contour Studio.

ASK Beauty - zarezerwuj wizytę

ASK Beauty

Depilacja

Przyjaźni 66 lok. 8, 53-030 Wrocław
4.94
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Przemiła Pani Klaudia, sprawnie przeprowadziła zabieg. Cała wizyta przebiegła w kojącej atmosferze. Będę wracać. Polecam!