Przejdź do głównej zawartości

Depilacja laserowa Warszawa Śródmieście

Fifty Fifty Concept - zarezerwuj wizytę

Fifty Fifty Concept

Depilacja

Wspólna 50, 00-684 Warszawa
Bezpieczny salon

Ola jest naprawdę świetna profesjonalistką, która doskonale zna się na swoim fachu. Wszystko dokładnie tłumaczy, dba o komfort I satysfakcję klienta z wykonanego zabiegu. Z całego serca polecam!

NEWLOOK's Institute - zarezerwuj wizytę

NEWLOOK's Institute

Depilacja

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 5, 00-362 Warszawa
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Atmosfera przy każdej wizycie jest fantastyczna, wszystkie Panie są miłe, uśmiechnięte i pomocne. Pani Oli Michał Anioł rzeźbił dłonie, te ręce potrafią cuda. Skończyłyśmy serie zabiegów i już planujemy następne. Nie mogę doczekać się efektów, które na pewno będą oszałamiające!

YASUMI MEDESTETIC – WARSZAWA POWIŚLE  - zarezerwuj wizytę

YASUMI MEDESTETIC – WARSZAWA POWIŚLE

Depilacja

Wybrzeże Kościuszkowskie 45/1, 00-347 Warszawa
Bezpieczny salon

Zarówno zabieg fotoepilacji jak i masaż były wykonane pfesjonalnie z dużà starannościà. W czasie masażu p. Marta cały czas sprawdzała moje odczucia i dostosowywała na bieżaco siłę i technikę masażu. Bardzo duża ulga po zabiegu. Bardzo dziękuję.

LaserCare - zarezerwuj wizytę

LaserCare

Depilacja

Grzybowska 5, 00-132 Warszawa
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Konsultacja przebiegła bardzo pozytywnie. Pani poinformowała bardzo szczegółowo o przeciwwskazaniach do lasera, opowiedziała o laserze stosowanym w gabinecie. Miałam przeprowadzoną próbę laserową, która jest bezpłatna. Uważam że to kluczowe że przed wykupieniem pełnego zabiegu możemy na własnej skórze poczuć działanie laseru. Polecam

Laser DeLux / Warszawa - Śródmieście - zarezerwuj wizytę

Laser DeLux / Warszawa - Śródmieście

Depilacja

Widok 16, 00-023 Warszawa
4.89
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Konsultacja przed pierwszym zabiegiem depilacji bardzo profesjonalna, połączona z próbą laserowa na wszystkich obszarach ciała. Bardzo miła atmosfera a salon urządzony ładnie i elegancko. Mile doświadczenie, czekam na kolejne wizyty - tym razem zabiegi.

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
A-BEAUTY - zarezerwuj wizytę

A-BEAUTY

Depilacja

Ptasia 2, 00-138 Warszawa
5.0

Zapraszamy na depilację laserową laserem diodowym Light Sheer oraz na zabiegi pielęgnacyjne. A-Beauty to salon kosmetyczny, w którym każda kobieta poczuje się piękna i doceniona. Moje indywidualne podejście, wieloletnie doświadczenie potwierdzone certyfikatami sprawia, że klientki chętnie

Salon Kosmetyczny i Medycyny Estetycznej Elwira Jarosz - zarezerwuj wizytę

Salon Kosmetyczny i Medycyny Estetycznej Elwira Jarosz

Depilacja

Czerniakowska 155 , 00-453 Warszawa
5.0
Bezpieczny salon

Zabieg depilacji laserowej nie należy do najprzyjemniejszych, ale Pani Elwira wykonuje go z największą starannością i w miłej atmosferze. Zabieg nie był bolesny, można mówić jedynie o dyskomforcie. Skóra po depilacji nie jest zaczerwieniona. Na tym etapie - polecam. O efektach będą mogła wypowiedzieć się za kilka tygodni :)