Przejdź do głównej zawartości

Depilacja laserowa Warszawa Mokotów

Mawawo - Salon Kosmetyczny - zarezerwuj wizytę

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Depilacja

Puławska 108/112, 02-620 Warszawa
4.96

Jak zwykle było celująco :) Mimo, że usługa nie należy do najprzyjemniejszych to za każdym razem wychodzę zadowolona. Pani Magda jest profesjonalistką! Kompetentna, miła, zawsze dba o komfort podczas zabiegu. Super sprzęt, już po pierwszej wizycie widziałam efekty depilacji laserowej.

 Anclara Health & Aesthetics Lek. Anna Płatkowska-Szczerek - zarezerwuj wizytę

Anclara Health & Aesthetics Lek. Anna Płatkowska-Szczerek

Depilacja

ul. Puławska 136 lok. 61, 02-624 Warszawa
4.99
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Uwielbiam Anetę Suchowierską. Wizyty u niej to zawsze miło spędzony czas w bardzo przyjemnej atmosferze. Jest doskonałym kosmetologiem, który potrafi dobrać zabieg do potrzeb klienta. Przy okazji doradza także domową pielęgnację, żeby jeszcze lepiej zadbać o skórę i przedłużyć efekt zabiegów. Bardzo polecam.

Laser DeLux / Warszawa - Mokotów - zarezerwuj wizytę

Laser DeLux / Warszawa - Mokotów

Depilacja

Egejska 17, unit 5, 02-764 Warszawa
4.95
Bezpieczny salon

Konsultacja dot. depilacji laserowej przebiegła w miłej atmosferze, Pani przeprowadziła próbę laserową w 3 lokalizacjach. Salon nowoczesny, ładnie urządzony, czysty. Czekam na zabieg

Spa 43  - zarezerwuj wizytę

Spa 43

Depilacja

ul. Żaryna 5 lok. 43 (klatka E), 02-593 Warszawa
4.95

Poddałam się ostatnio laserowemu zabiegowi zagęszczania włosów laserem Fotona. Zabieg był bezbolesny. Po zabiegu zauważyłam,że mniej włosów mi wypada podczas mycia i szczotkowania a to był dopiero 1 zabieg😳 Już nie mogę doczekać się całej serii ♥️ Zdecydowanie polecam świetny zabieg i super miejsce 💋

Pracownia Makijażu Permanentnego i Kosmetyki - zarezerwuj wizytę

Pracownia Makijażu Permanentnego i Kosmetyki

Depilacja

Puławska 228, 02-670 Warszawa
4.9
Bezpieczny salon

Fantastycznie dokładnie pomalowane paznokcie. Byłam drugi raz, będę następne, bardzo polecam. Lakier tuż przy krawędzi, dbałość o skórki, zero rozlewania, odrost dzięki temu bardzo późno widoczy. Super schludnie, wybór kolorów też całkiem spory.

VIMED BEAUTY - zarezerwuj wizytę

VIMED BEAUTY

Depilacja

Czerniowiecka, 9, 02-705 Warszawa
5.0
Bezpieczny salon

Nareszcie się doczekałam :) Zabieg przebiegł bardzo sprawnie! I pozytywnie odbieram przygotowanie kliniki! VIMED zawsze miał wysokie standardy higieny i bezpieczeństwa. Widać, że bardzo dbają o komfort Pacjentów. A w tym trudnym czasie nie jest lekko! Dlaatego wielkie brawa! i niedługo wracam na kolejne zabiegi :)

Salony z podobnych kategorii

Chcesz się umówić na depilację laserową na Mokotowie?

Trwała depilacja pozwala zapomnieć o bolesnym wosku i ostrej maszynce do golenia. Jedną z najskuteczniejszych metod jest depilacja laserem, dzięki której możesz na stałe pozbyć się niechcianych włosków. W których salonach wykonywana jest depilacja laserowa na Mokotowie w Warszawie? Odpowiedź znajdziesz w naszej bazie!

Wybierz zabieg i wskaż lokalizację, a w odpowiedzi otrzymasz listę salonów wykonujących depilację laserem. Wystarczy wybrać ofertę, która spełnia Twoje oczekiwania i umówić się online na zabieg. Zrobisz to w 3 prostych krokach!

Wybierz rodzaj depilacji laserowej i zarezerwuj dogodny termin!

Ponieważ salonów oferujących depilację laserem w stolicy jest bardzo dużo, warto określić, jaką partię ciała chcesz poddać zabiegowi. Do wyboru masz między innymi depilację laserową:

  • bikini oraz bikini brazylijskie,

  • nogi,

  • pachy,

  • uda,

  • ręce,

  • twarz,

  • plecy,

  • pośladki,

  • a także depilację dla mężczyzn.

Większość salonów w swojej ofercie ma zwykle cały komplet tych zabiegów. Najważniejsze przy wyborze jest to, by postawić na sprawdzony, profesjonalny salon na Mokotowie, w którym pracują certyfikowane osoby.

Co warto wiedzieć o depilacji laserowej?

Pamiętaj, że depilacja laserem  na Mokotowie musi zostać poprzedzona odpowiednią konsultacją. Wiele salonów przeprowadza taki wywiad zupełnie za darmo i bez zobowiązań. Profesjonaliści dbają przede wszystkim o bezpieczeństwo swoich klientów, dlatego też zapewniają fachową obsługę.

Depilacja laserem by była trwała, powinna zostać wykonana w kilku seriach. Tylko komplet serii zabiegów daje gwarancję trwałych efektów. By je zachować, należy wykonywać zabiegi przypominające.

Nie jest to może najtańsza metoda depilacji, ale jako jedyna daje możliwość pozbycia się włosków raz na zawsze! W perspektywie czasu jest więc świetną inwestycją, pod warunkiem, że postawisz na sprawdzony i profesjonalny salon! Z nami znajdziesz go w kilka chwil, a więc do dzieła!