Przejdź do głównej zawartości

Depilacja laserowa Warszawa Bielany

Kulisy Urody - zarezerwuj wizytę

Kulisy Urody

Depilacja

Żeromskiego 14, 01-819 Warszawa
4.99
Bezpieczny salon

Pani Ania to profesjonalista - potrafi dobrze określić problemy skórne i dobiera odpowiednie zabiegi. Zawsze jest miła i uśmiechnięta. Pani Ania dobrze wie, jaki skład mają kosmetyki na których pracuje oraz zawsze przed zabiegiem wszystko dokładnie wyjaśni Klientowi. Polecam zabiegi u Pani Ani.

Salony z podobnych kategorii

Time for Wax Warszawa Bielany - zarezerwuj wizytę

Time for Wax Warszawa Bielany

Depilacja

aleja Zjednoczenia 21/23, 01-829 Warszawa
4.91
Bezpieczny salon

To była moja pierwsza wizyta, bałam się, że będzie bolało. Ale nic z tych rzeczy. Pani Kinga od samego początku odsunęła moje myśli na inny tor. Nie dość, że zrobiła depilację ekspresowo to jeszcze podzieliła się swoją wiedzą i podpowiedziała, jak prawidłowo dbać o skórę. Serdecznie polecam.

Artist Studio Urody - zarezerwuj wizytę

Artist Studio Urody

Depilacja

Podleśna 52, 01-673 Warszawa
4.95
Bezpieczny salon

Jak zawsze profesjonalne usługi . Pani Patrycja zawsze dba o bezpieczeństwo ,osobiście wyjaśnia wszystkie procedury .Manicure został wykonany bardzo dokładnie . Depilacja woskiem przebiegła delikatnie. Lubię tam wracać !

Uroda Z Pasją - zarezerwuj wizytę

Uroda Z Pasją

Depilacja

Zgrupowania AK „Żubr” 2, 01-876 Warszawa
0.0
Brak opinii

Kosmetyką zajmujemy się z zamiłowaniem od ponad dziesięciu lat. Wśród istniejących salonów wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego klienta, profesjonalizmem i wspaniałą atmosferą. Oferujemy szeroki wachlarz usług, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających K

Salony z tej samej miejscowości

Hybrydowa od Nowa - zarezerwuj wizytę

Hybrydowa od Nowa

Paznokcie

Stefana Żeromskiego 64, 01-846 Warszawa

Jak zwykle pełen profesjonalizm. Usługa wykonana na najwyższym poziomie z ogromną precyzją, dokładnie pomalowane paznokcie. Przemiłe towarzystwo. Polecam wszystkim Panią Martę i jej od nowy :) wyrazy uznania dla Pani Marty za po raz kolejny uratowane paznokcie po stylizacji w innym salonie.