Depilacja laserowa Warszawa

Easy Waxing - Śródmieście

Easy Waxing - Śródmieście

Depilacja

Grzybowska 39, 00-855 Warszawa

Pani Olga, jak zwykle profesjonalna, w trakcie zabiegu depilacji laserowej dopytuje o moje odczucia, dzięki czemu czuję się bezpiecznie. Poprosiłam o krótki dodatkowy zabieg, na który nie byłam zapisana. Pani Olga wykonała go bez problemu, szybko, sprawnie. Dziękuję bardzo i polecam

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Depilacja

Puławska 108/112, 02-620 Warszawa

Jak zwykle było celująco :) Mimo, że usługa nie należy do najprzyjemniejszych to za każdym razem wychodzę zadowolona. Pani Magda jest profesjonalistką! Kompetentna, miła, zawsze dba o komfort podczas zabiegu. Super sprzęt, już po pierwszej wizycie widziałam efekty depilacji laserowej.

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
Nail expresss Anna Misiak

Nail expresss Anna Misiak

Depilacja

Łopuszańska 22 lokal A12, 02-220 Warszawa

Nasz strefa piękna „ Nail expresss" powstała z myślą o osobach ceniących komfort oraz profesjonalizm. Pracujemy na najlepszych produktach dostępnych na rynku. Oferujemy pełen zakres zabiegów z zakresu pielęgnacji dłoni i stóp, kosmetyki, kosmetologi oraz wizażu. Nasz personel z pełnym

Fifty Fifty Concept

Fifty Fifty Concept

Depilacja

Wspólna 50, 00-684 Warszawa

Epilacja laserowa bezbolesna, zabieg wykonany w pełni profesjonalnie. Pani Aleksandra dopełnia całości swoją sympatyczna i ciepła osobowością . Polecam w 100%!

ULALA DAY SPA

ULALA DAY SPA

Depilacja

Aleja KEN 36, lok. 106, 02-722 Warszawa

Był to mój pierwszy zabieg depilacji laserowej. Ból był palący jednak Pani zapewniła mnie ze mój organizm może tak reagować i była bardzo wyrozumiała i delikatna. Udzieliła mi wszelkich potrzebnych informacji na temat postępowania po zabiegu. Na pewno wrócę :)

Tallulah Hair & Beauty

Tallulah Hair & Beauty

Depilacja

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa

Pani Ewa Guba jest super, przykłada lód i świetnie się z nią gawędzi, więc zabieg nie jest taki straszny. Do tego jest bardzo dokładna - w porównaniu z inną. Polecam wszystkim.

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
Kulisy Urody

Kulisy Urody

Depilacja

Żeromskiego 14, 01-819 Warszawa

Kulisy Urody są kameralnym salonem. Miejscem stworzonym dla klientów, którzy cenią niepowtarzalny klimat oraz jakość i profesjonalizm. Otwierając drzwi do naszego salonu, przenosimy się w zupełnie inny świat. Wystrój wnętrza, kojący aromat i staranie dobrana muzyka już od progu zapraszają d

Instytut Urody Beauforia

Instytut Urody Beauforia

Depilacja

Grochowska, 342, 03-838 Warszawa

Uwielbiam Beauforie. Idealne miejsce na relaks czy chwilę dla siebie. Piękny wystrój i personel powodują, że wychodzę stamtąd szczęśliwa. Panią Ewelinę cenię na świetne kompetencje i delikatność. Wszystko zawsze tłumaczy, opowiada i doradzi :) polecam to miejsce.

Strefa Piękna

Strefa Piękna

Depilacja

Magiczna 22, 03-289 Warszawa

Bardzo kompetentna, rzetelna i uśmiechnięta Pani Ania. Szczegółowo wytłumaczyła cały proces i etapy epilacji. Dokładna, delikatna i wyrozumiała. Nigdy nie czułam się tak dopieszczona i zrelaksowana na zabiegu depilacji :) no i nic nie bolało! :)

Depilacja laserowa Warszawa

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł

Dobra depilacja laserowa Warszawa blisko Ciebie

Co takiego dobrego jest w zabiegach depilacji wykonywanych w gabinecie? Dobre jest to, że każdy zabieg wykonywany w profesjonalnym gabinecie jest wykonany przez fachową obsługę, jest mniej bolesny i daje znacznie dłuższe efekty. Jednakże zależnie od metody (wosk, pasta cukrowa), regularnie trzeba zabieg powtarzać. Inną metodą depilacji jest metoda wykorzystująca specjalny laser.

Ty również możesz się tej metodzie poddać, wiedząc, że efekty będą o niebo lepsze, niż do tej pory. Metoda to zwana jako najlepsza depilacja laserowa w Warszawie ma wciąż poszerzające się grono zwolenników i zadowolonych klientów. Skorzystaj z naszej bazy, aby móc znaleźć dla siebie gabinet depilacji laserowej, którego potrzebujesz i cieszyć się perfekcyjnie wydepilowaną skórą! W naszej bazie dostępna jest zarówno profesjonalna, jak i tania depilacja laserowa w Warszawie, a prosty sposób rezerwacji online dogodnego terminu to dodatkowy atut przemawiający za przeszukaniem naszych zasobów!

Jak przebiega laserowe usuwanie owłosienia?

Jest to metoda bardzo zaawansowana, korzystająca z dobrodziejstw zdobyczy techniki, czyli promieniowania lasera. Laser emituje wiązkę skoncentrowanego światła, dzięki czemu może reagować z podstawą włosów i działać na mieszek włosowy, który pod wpływem lasera staje się nieaktywny przez termiczną reakcję z jego wewnętrzną strukturą. W prostych słowach mieszek zostaje uszkodzony od wewnątrz przez zmiany termiczne pod wpływem promienia laserowego, dlatego zaprzestaje wytwarzania włosa.

Właśnie taka depilacja sprawia, że efekty są trwałe w skutkach. Zabieg trwa dłużej, jeżeli chcemy usunąć włoski porastające większą powierzchnię skóry. Niemniej jednak wart jest zarówno ceny, jak i czasu, ponieważ ciało staje się wizualnie piękniejsze, skóra jedwabiście gładka. Dlatego przeglądając cennik usług, zdaje się jasne, że choć efekty są takie same, to ceny różne. Najważniejsze jest jednak profesjonalne wykonanie.

Czy depilacja laserem to trwały proces?

Depilacja laserowa jest trwała, o czym mówią opinie klientów warszawskich gabinetów. Po wydepilowaniu ciała spokój może trwać rok i dłużej. Przez ten czas nie trzeba powtarzać zabiegu. Dopiero później, kiedy organizm zregeneruje uszkodzony mieszek, proces odbudowy włosa może się rozpocząć. Wówczas może być znów konieczne ponowienie zabiegu, a efekt będzie równie oczekiwany. Nie ma przy tym negatywnych skutków dla ciała.

Komu odradzić depilację laserową?

Depilacja laserowa nie jest dobrym zabiegiem dla osób walczących z przewlekłymi chorobami skóry takimi jak nowotwory, AZS, łuszczyca, czy nadwrażliwość na światło laserowe. Takim osobom odradza się korzystanie z tej metody depilacji. Zanim jednak poddasz się zabiegowi, musisz skonsultować się ze swoim lekarzem.