Depilacja laserowa Rzeszów

409 wyników

IP CLINIQ Instytut Piękna

Depilacja

Aleja Tadeusza Rejtana 53, 35-326 Rzeszów
4.9
550 opinii

Profesjonalizm jak zawsze, uwielbiam wszystkie zabiegi jakie przeprowadza mi Pani Iza, niesamowicie kompetentna Pani Kosmetolog z ogromnym doświadczeniem i kulturą osobistą. Polecam niezdecydowanym

Ogólnopolska Akademia Kosmetologii

Depilacja

Srebrna 3, 35-102 Rzeszów
4.9
166 opinii

Polecam zabieg mikropigmentacji skóry głowy. Od lat zmagałem się z problemem na głowie, a dokładniej miałem zbyt mało włosów, prześwity nie prezentowały się najlepiej, dlatego zdecydowałem się na zabieg. Tatuaż imituje włosy i wygląda to fantastycznie.

Royal Beauty - kosmetologia estetyczna

Depilacja

aleja Niepodległości 1, 35-303 Rzeszów
5.0
144 opinie

Każda wizyta w Royal Beauty jest zawsze przemiła i profesjonalna. Skorzystałam z zbiegu oczyszczania wodorowego bo którym moja skóra stała się bardziej odżywiona i rozświetlona. A już po pierwszej wizycie depilacji laserowej zauważyłam mega efekt. Także BARDZO polecam ten salon :) dziękuję Pani Kasiu za miłą obsługę:)

Salony z podobnych kategorii

Akademia Wierzbicki & Schmidt by A.Kościelna

Depilacja

Jana Matejki 12, 35-064 Rzeszów
4.9
290 opinii

Perfekcyjne strzyżenie, choć jak na podkarpackie zarobki usługa zdecydowanie za droga. Przedział cenowy do 50 do 100 zł za usługę jest nieczytelny i dezorientujący. W dobrym tonie było by, aby już na etapie umawiania się z odpowiednim stylistą, móc znać dokładną wysokość ponoszonych kosztów.

Depilacja laserowa Rzeszów 409 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł