Przejdź do głównej zawartości

Depilacja laserowa Poznań

Laser DeLux / Poznań - zarezerwuj wizytę

Laser DeLux / Poznań

Depilacja

Zwierzyniecka 32/35, 60-814 Poznań
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Klaudia, którą przeprowadziła kwalifikację, jest profesjonalistką - odpowiedziała wyczerpująco na wszystkie moje pytania i bardzo dbała o poinformowanie mnie o wszelkich ryzykach i skutkach zabiegu. Jest też bardzo miła i spokojna, co bardzo mi pomogło, ponieważ stresowała mnie pierwsza wizyta. Absolutnie polecam ten salon!

Salamandra Beauty Institute - zarezerwuj wizytę

Salamandra Beauty Institute

Depilacja

Grunwaldzka 113, 60-313 Poznań
Bezpieczny salon

Pani Kasia jak zawsze wykazała się pełnym profesjonalizmem. Jest osobą bardzo miłą i pozytywnie nastawioną do klientów, jestem bardzo zadowolona z wizyty :)

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
Studio Urody MadRic - zarezerwuj wizytę

Studio Urody MadRic

Depilacja

ul. Dąbrowskiego 29/U1, 60-840 Poznań
4.93

Zapraszamy do Studio Urody powstałego w samym sercu Poznania. Lata doświadczeń pozwoliły nam zaoferować Państwu najwyższej klasy usługi kosmetyczne, do których wykonania używamy jedynie sprawdzonych produktów reprezentujących najwyższą jakość. Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy profesjonal

Klinika Urody Clarins - zarezerwuj wizytę

Klinika Urody Clarins

Depilacja

Palacza 138 , 60-278 Poznań
4.99
Sprzedaż bonów

Poczułam się zaopiekowana jak nigdy i spędziłam bardzo miło czas. Pani wykonująca zabiegi była miła i profesjonalna, tego właśnie potrzebowałam, żeby odżyć. Na koniec zaproponowano mi makijaż, w cenie zabiegów i dużo próbek, super:) Na pewno wrócę!