Depilacja laserowa Opole

Instytut Urody Symfonia Piękna
Zyskaj
zniżkę płacąc

Instytut Urody Symfonia Piękna

Depilacja

Lelewela 2, 45-857 Opole
Bezpieczny salon

Pani Marta jest przemiła i profesjonalna. Przez cały czas trwania zabiegu wyjaśnia kolejne etapy, dba o komfort klienta. Jeśli chodzi o zabieg, to na efekty trzeba poczekać:)

Sprzedaż bonów
Gabinet DepilConcept Opole

Gabinet DepilConcept Opole

Depilacja

Piastowska 2/2, 45-081 Opole

Jestem bardzo zadowolona, po pierwszej wizycie już widziałam efekty a do tego tak miła obsługa, oczywiście jak zawsze. Polecam!!!! Dzięki Panią w gabinecie się zdecydowałam na fotodepilacje, bardzo dobrze wyjaśniły mi jak to działa i jakie są zalety fotodepilacji. Dzięki Dziewczyny jestem bardzo zadowolona.

Studio Urody Marta Ziemińska

Studio Urody Marta Ziemińska

Depilacja

Ozimska 14-16, I piętro, 45-057 Opole
5.0
Bezpieczny salon

Pobyt w Salonie jest dla mnie zawsze związane z pełnym relaxem dla ciała i duszy. Z usług pani Ani korzystam już od wielu lat i zawsze jestem w 100% zadowolona Jest profesjonalistką w swej branży , miła dokładna i służy z dobrymi poradami. Dziękuję i cieszę się na następną wizytę

Salony z podobnych kategorii

AnNails Anna Hryniów
Zyskaj
zniżkę płacąc

AnNails Anna Hryniów

Depilacja

Rzeszowska 12, 45-316 Opole
Bezpieczny salon

Lesia jest bardzo delikatna i precyzyjna. Bardzo dokładnie przygotowuje oko do zabiegu przez co po zabiegu zagęszczania rzęs nie ma zaczerwienia oka i nic nie szczypie. Rzęsy wyglądają bardzo naturalnie i ładnie podkreślają oko ❤️ szczerze polecam 😉

Sprzedaż bonów
Gabinet Kosmetyczny Madamme
Zyskaj
zniżkę płacąc

Gabinet Kosmetyczny Madamme

Depilacja

Armii Krajowej 6/1, 45-071 Opole
Bezpieczny salon

Manicure wygląda doskonale, został wykonany perfekcyjnie, i co dla mnie bardzo ważne - delikatnie. Henna dyskretna - taka jakiej oczekuję. Jestem bardzo zadowolona i z pewnością wrócę na kolejne zabiegi :)

Sprzedaż bonów
MezoCosmetic

MezoCosmetic

Depilacja

Romana Horoszkiewicza 6, 45-301 Opole
5.0

MezoCosmetic to gabinet, który powstał z myślą o najwyższej jakości usług. Twoje oczekiwania są moim priorytetem, dlatego z dużym zaangażowaniem wykonuję swoją pracę, która jednocześnie jest moją pasją. MezoCosmetic stawiam na jakość bez kompromisów. Skorzystaj z usług MezoCosmetic i się p

Iza Deger
Zyskaj
zniżkę płacąc

Iza Deger

Depilacja

Niemodlińska 23/39, 45-710 Opole
5.0

Dzień dobry, po długo wyczekiwanym czasie można spotkać mnie także w Polsce (Opole). Swoje kosmetyczne doświadczenie zdobywałam w Holandii, Belgii i przede wszystkim w moim drugim salonie w Niemczech. Dzięki rozbieżności Klientów, nauczyłam się pracować z różnymi typami skór, tak aby efekt

Sprzedaż bonów
Depilacja laserowa Opole

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł

Dobra depilacja laserowa Opole blisko Ciebie

Z problemem depilacji skóry każda osoba, czy to mężczyzna, czy kobieta, spotkała się niejednokrotnie. Jest tak, ponieważ depilować ciało należy regularnie i zazwyczaj często, dlatego problem pojawia się co chwilę, poza tym do dyspozycji do niedawna były jedynie metody, które nie dość, że dawały krótkotrwałe efekty, to jeszcze były bolesne i czasochłonne. Jednak to się zmieniło. Ostatnimi czasy prawdziwą furorę robi depilacja laserowa. Jest to innowacyjna metoda, która polega na wykorzystaniu światła laserowego do usuwania owłosienie ciała.

Ty również możesz skorzystać z tej metody, wystarczy, że sprawdzisz naszą bazę. Jak tego dokonać? Musisz jedynie wytypować obszar miasta, który Cię interesuje i gdzie chcesz znaleźć gabinet depilacji laserowej, a otrzymasz wynik informujący, która będzie najlepsza depilacja laserowa w Opolu. Z ofert ten gabinet, który najbardziej Cię zainteresuje. Będziesz mieć też możliwość zarezerwować termin online, więc nie czekaj!

Czym właściwie jest laserowe usuwanie owłosienia?

Depilacja laserowa, bo taką nazwę nosi laserowe usuwanie owłosienia, jest to nowa metoda usuwania włosów pokrywających ciało. Polega ona na skierowaniu wiązki promieni laserowych na wybrany obszar skóry. Jako że wiązka jest bardzo wąska, to aby oczyścić z włosów większy obszar skóry, należy uzbroić się w cierpliwość, ale efekty będą zadziwiające.

Laser podgrzewa włos u samej nasady, przez co podnosi temperaturę w mieszku włosowym, a ta uszkadza mieszek od wewnątrz tak, że nie może on już wyprodukować włosa. Zasada jest, jak widać, bardzo prosta. Tkanki ani skóra nie ulegają uszkodzeniu, gdyż promień precyzyjnie uderza we włos i jest pochłaniany przez melaninę, główny budulec włoska, nie czyniąc żadnych szkód pobocznych. Co najwyżej może pojawić się uczucie dyskomfortu, pieczenia i mimo że to nie jest uczucie zbyt bolesne, po niedługim czasie zanika, pozostawiając efekt w postaci gładkiej i pięknej skóry.

Jak długo utrzyma swój efekt depilacja laserem?

Depilacja laserowa daje efekty długo się utrzymujące. Zwykle przez około rok skóra wygląda tak, jak zaraz po zabiegu. Dopiero po upływie tego czasu, regenerujące się mieszki, ukazują nowe włoski, więc zabieg należałoby powtórzyć i mieć znów spokój przez kolejny rok.

Biorąc pod uwagę ceny, nie ma różnicy i nawet tania depilacja laserowa w Opolu jest dobrą propozycją. Tak więc znajdując gabinet, którego opinie są pozytywne, można mieć pewność, że każda osoba zostanie w nim właściwie potraktowana, a cennik adekwatny do usługi.

Kto nie powinien poddawać się tej metodzie depilacji?

Jak w każdym zabiegu, tak i tutaj są pewne przeciwwskazania. Kto powinien unikać depilacji laserowej? Są to osoby, które chorują na poważne choroby skóry, ale nie tylko, gdyż również cukrzyca jest powodem do tego, aby tego rodzaju depilacji nie przeprowadzać. Ponadto osoby przewlekle niedysponowane również powinny wpierw skonsultować się ze swoim lekarzem specjalistą, gdyż nieoczekiwane skutki i konsekwencje są trudne do określenia i prawdopodobnie niebezpieczne.