Depilacja laserowa Kraków

1551 wyników

My Body Clinic

Wielicka 42c/4, 30-552 Kraków
5.0
1371 opinii

Wszystko w najlepszym porządku, pani dokładnie wyjaśniła mi, na czym będą polegać poszczególne etapy i co trzeba robić później. Sam zabieg był bardzo szybki i nie tak straszny, jak się obawiałam 😉 Dziękuję też za wyrozumiałość i wybaczenie mi mojego spóźnienia. Następnym razem będę punktualnie!

Babalab - centrum depilacji

Masarska 9, 31-534 Kraków
5.0
416 opinii

Super salon, obsługa miła, pomocna i orientująca się w temacie. A sama depilacja laserowa, cudo! i jest spokój z goleniem na dłuższy czas :) Polecam serdecznie i życzę miłego korzystania na przyszłość.

YASUMI ul.Głowackiego 24

Głowackiego 24, 30-085 Kraków
4.9
855 opinii

To był wspaniały dzień! Wizyta w salonie YASUMI przy ul. Głowackiego 24 przerosła moje oczekiwania! Wspaniała atmosfera, klimatyczny wystrój oraz chwile pełne relaksu! A dodatkowo profesjonalna i wyszkolona ekipa (pozdrawiam Panią Darię!) sprawiła, że napewno powrócę do tego miejsca! :)

Laser DeLux / Kraków

Dietla 73, 31-050 Kraków
5.0
388 opinii

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, pani Klaudia wszystko dokładnie mi wyjaśniła, w związku z depilacją laserową oraz wykonała próbę. Dostałam także porady odnośnie pielęgnacji twarzy, za co serdecznie dziękuję 🙂 polecam salon Laser DeLux w Krakowie, przemiła obsługa 🙂

Instytut Shintai Day Spa

Dobrego Pasterza 118/LU1, 31-416 Kraków
5.0
286 opinii

Zabieg przeprowadzony profesjonalnie i w miłej atmosferze, dziękuję pani Ani za dodatkowe porady dotyczące pielęgnacji i wskazówki odnośnie przyszłych zabiegów :)

Salon Urody Mona

Borsucza 12, 30-408 Kraków
5.0
224 opinie

Brak słów na ocenę pracy p.Ani. Za każdym razem kiedy wychodzę z zakładu jestem jak nowo narodzona. Nogi to podstawa każdego z nas. Usługa wykonywana jest higienicznie , zgodnie z przepisami o bezpieczeństwie pacjenta.Dziękuję bardzo i dalej będę korzystała z usług.

Dr Legrand - aesthetic clinic

Zamkowa 2a/5, 30-301 Kraków
5.0
212 opinii

Miejsce to zasługuje na najwyższą ocenę. Personel jest bardzo miły I pomocny. Była to moja pierwsza wizyta w tym miejscu, uzyskałam pełną informację o przebiegu zabiegu, jego efektach I zabiegach pielęgnacyjnych po zabiegu. Pełen profesjonalizm.

Aquasun

osiedle Szklane Domy 1, 31-972 Kraków
4.9
302 opinie

Pani Anita to prawdziwa perła nie znam innych specjalistek Aguasun Spa ,ale uważam że to jest trochę nie w porządku do pozostałych osób pracujących tam jak również dla wiernych klientek, że tylko nowe kosmetyczki mogą udzielać rabatu 50% z okazji Black Węeek proszę to przemyslec!!! Traktujmy ludzi po równo!!

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł