Przejdź do głównej zawartości

Depilacja laserowa Gdańsk

eBeautyLab Brzozowska Ewa Gdańsk - zarezerwuj wizytę

eBeautyLab Brzozowska Ewa Gdańsk

Depilacja

Sosnkowskiego 7U/2, 80-041 Gdańsk
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Mimo strachu, depilacja laserowa okazała się całkowicie bezbolesna. Dodatkowo zabieg przebiegał w przemiłym towarzystwie Ewy, która zawsze dokładnie wszystko wytłumaczy i odpowie na pytania. Już planuję depilację innych części :)

Amber Beauty Klinika Zdrowia i Urody - zarezerwuj wizytę

Amber Beauty Klinika Zdrowia i Urody

Depilacja

Myśliwska 17A, 80-126 Gdańsk
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Pani Marta to czarodziejka. Dzięki niej bardzo miło zaczął się mój dzień. Podobało mi się wszystko co robiła z moją twarzą. Mojej skórze też bardzo się podobało :-) Bardzo dziękuję!

ECOSFERA - HELSE MEDICA - zarezerwuj wizytę

ECOSFERA - HELSE MEDICA

Depilacja

Warszawska 98, 80-180 Gdańsk
Bezpieczny salon

Fantastyczna atmosfera. Pełen profesjonalizm w praktyce jak i teorii. Sympatyczna pani Marta wykonała zabieg z największą jak dotąd widziałam starannością, dbałością i precyzją. Tak jak obiecała bezboleśnie 🙂

Laser DeLux / Gdańsk - zarezerwuj wizytę

Laser DeLux / Gdańsk

Depilacja

aleja Grunwaldzka 41, 80-241 Gdańsk
Bezpieczny salon

Pierwsza seria zabiegów za mną. Jestem zadowolona. Sprawnie i komfortowo. Depilacja laserowa nie należy do najprzyjemniejszych doznań, szczegolnie w okolicach bikini, ale ból byl do zniesienia, spodziewalam sie czegoś gorszego. Nie moge sie doczekac kolejnych zabiegow i przede wszystkim efektow :)

Gabinet Kosmetyczny Karoll - zarezerwuj wizytę

Gabinet Kosmetyczny Karoll

Depilacja

Wajdeloty 26/1, 80-437 Gdańsk
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu microbladingu. Wszystko odbyło się zgodnie z wcześniejszym opisem. Efekt przeszedł moje oczekiwania. Do tego bardzo miła , przyjazna atmosfera. Pedicure z malowaniem również mnie w pełni usatysfakcjonował. Gratuluję profesjonalizmu i dziękuję bardzo. :) Gorąco polecam!!!

Nature Life Maja Lewandowska - zarezerwuj wizytę

Nature Life Maja Lewandowska

Depilacja

Piekarnicza 3, pawilon ROBYG, 80-126 Gdańsk
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Przemiła Pani, każda wizyta jest dużą przyjemnością mimo bólu z jakim trzeba się liczyć przy depilacji :D Zabieg wykonywany profesjonalnie i biorąc cały czas pod uwagę klienta. Zdecydowanie polecam!

NOVIQUE - zarezerwuj wizytę

NOVIQUE

Depilacja

Podleśna 10, 80-255 Gdańsk
5.0
Sprzedaż produktów

Novique to klinika medycyny estetycznej i antiaging, stworzona przez kobiety i dla kobiet. Naszą misją jest poprawa komfortu życia Pacjentów. Wierzymy, że holistyczne podejście przynosi doskonałe rezultaty i jest w stanie naprawić to co zmienia upływający czas. W przytulnych wnętrzach Kli