Depilacja laserowa - uda Wrocław

651 wyników

Easy Waxing

Kazimierza Wielkiego 1, 50-077 Wrocław
4.9
3774 opinie

Profesjonalna obsługa, można się dużo dowiedzieć o samym zabiegu jak i na temat naszej skóry. Bardzo przyjemny zabieg. Polecam każdemu !! Efekty zauważalne po pierwszym zabiegu.

Studio Browko

Świeradowska 9/2, 50-559 Wrocław
4.9
132 opinie

Naprawdę najlepszy salon kosmetyczny z jakiego korzystałam. Wysoka jakość usług, profesjonalne podejście do klientek, elegancki wystrój wnętrz, a co bardzo ważne przystępne ceny. Gorąco polecam!

Klinika Urody MaDa

Ołtaszyńska 92, 53-034 Wrocław
5.0
30 opinii

Jak zawsze pełen profesjonalizm Od samego przekroczenia progu Kliniki. Pan Krzysztof zawsze wie czego oczekuje klient i to spełnia . Szczerze polecam każdemu kto pyta o bardzo dobrego fryzjera!

MediLaser

Piłsudskiego 39, 50-033 Wrocław
5.0
32 opinie

Wraz z rozwojem technologicznym laser w kosmetyce zyskał na popularności. Przy swojej niskiej inwazyjności laseroterapia jest niezwykle skuteczna i zapewnia spektakularne efekty. Salony kosmetyczne chętnie wprowadzają ją do swojej oferty. Nierzadko jednak kosmetyczki mają zbyt małą wiedzę i

Salony z podobnych kategorii

Bionika Urody

Rafała Wojaczka 3d, 51-169 Wrocław
5.0
141 opinii

Moja druga wizyta w tym wspaniałym salonie. Wszystko dograne do ostatniego guzika. Miejsce zrobione z sercem dla Pań, które cenią sobie jakość i przemiła atmosferę. Wspaniała orgazniazja oraz dobrze dobrany zabieg pod kontem każdej osoby. U mnie rezultat widoczny po drugim dniu. Miejsce godne polecenia.

Studio Odnowy Bagińska & team

zabrodzka 2/3, 52-336 Wrocław
5.0
336 opinii

Bardzo miła i profesjonalna obsługa :) Pani Magda uratowała moje włosy po farbowaniu w innym salonie - kolor wyszedł świetnie, włosy mimo farbowania są w lepszym stanie niż przed zabiegiem. Spokojna atmosfera, delikatność a zarazem pewność w podejmowaniu dobrych decyzji = 5 gwiazdek!

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł