Depilacja laserowa - twarz Warszawa

Klinika Urody Ayu

Klinika Urody Ayu

Depilacja

Aleja Generała Antoniego Chruściela „Montera” 31, 04-450 Warszawa Rembertów

Jestem bardzo zadowolona z obsługi i zabiegów, z których korzystałam w salonie AYU. Spędziłam tam cztery godziny a czas upłynął błyskawicznie. W salonie zawsze mogę sobie nieco odpocząć i zrelaksować. Pani Marta - przemiła osoba i świetna profesjonalistka. Każdy zabieg bez zarzutu. Super :) Dziękuję bardzo i do zobaczenia.

LA GUÈL CLINIC & SPA

LA GUÈL CLINIC & SPA

Depilacja

ul. Pelikanów 10B, 02-843 Warszawa

P. Justyna ma niesamowity delikatny i przyjemny dotyk. Jest bardzo kontaktową osobą. Mam duże zaufanie do Niej po kilku wizytach. Zabieg jest przyjemny i relaksujący. Pobyt w klinice i na zabiegu jest mile spędzonym czasem. Piękne miejsce. Widać dbałość o to, żeby doświadczenie klienta było jak najlepsze.

AB STUDIO

AB STUDIO

Depilacja

Łabiszyńska 21A/D, 03-204 Warszawa

Dzisiaj miałam przyjemność trafić do Pani Magdy. Jest to młoda osoba, która jest u progu kariery manicurzystki. Jestem miłe zaskoczona- skórki usunięte dokładnie i z dbałością. Paznokcie ładnie opiłowane i pomalowane dokładnie pod skórki( tak jak lubię). Rozmowa w trakcie przyjemna. Z przyjemnością znów skorzystam z usług Pani Magdy.

Beauty Duty - Klinika Estetyki Ciała

Beauty Duty - Klinika Estetyki Ciała

Depilacja

Ludwika Kondratowicza 18 lok. 411, 03-285 Warszawa

W klinice Beauty Duty pracują sami profesjonaliści posiadajacy szeroki zakres wiedzy z zakresu kosmetologii i wykonywanych zabiegów. Polecam wszystkim serdecznie, zwlaszcza zabiegi K laser Vectus wykonywane przez Panią Ewelinę.

Depilacja laserowa - twarz Warszawa

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł