Depilacja laserowa - twarz Warszawa

Kulisy Urody

Kulisy Urody

Depilacja

Żeromskiego 14, 01-819 Warszawa
Bezpieczny salon

Pani Ania to profesjonalista - potrafi dobrze określić problemy skórne i dobiera odpowiednie zabiegi. Zawsze jest miła i uśmiechnięta. Pani Ania dobrze wie, jaki skład mają kosmetyki na których pracuje oraz zawsze przed zabiegiem wszystko dokładnie wyjaśni Klientowi. Polecam zabiegi u Pani Ani.

NEWLOOK's Institute
Zyskaj
zniżkę płacąc

NEWLOOK's Institute

Depilacja

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 5, 00-362 Warszawa
Bezpieczny salon

To dopiero trzeci zabieg usiłowania laserowo włosków, a efekty są nieziemskie. Nie dość, ze znaczna różnica w ilości włosków jest zauważalna gołym okiem, to sam zabieg wykonany jest z wielką troską. Dziękuje Pani Oli za zaangażowanie i pomoc, oraz wszystkim w instytucie za tworzenie miłej atmosfery.

Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów
Esti Life

Esti Life

Depilacja

ul. Bergamotki, 4, 02-758 Warszawa
Bezpieczny salon

Cieszę się, że znalazłam miejsce, gdzie pozytywną atmosferę czuje się od samego wejścia i gdzie Panie kosmetolożki tworzą bardzo zgrany team. Dzięki temu, każdy z zaplanowanych zabiegów może zostać wykonany przez każdą z Pań, a jakość wykonania i sposób traktowania klienta jest na najwyższym poziomie.

Klinika Urody Ayu

Klinika Urody Ayu

Depilacja

Aleja Generała Antoniego Chruściela „Montera” 31, 04-450 Warszawa Rembertów

Jestem bardzo zadowolona z obsługi i zabiegów, z których korzystałam w salonie AYU. Spędziłam tam cztery godziny a czas upłynął błyskawicznie. W salonie zawsze mogę sobie nieco odpocząć i zrelaksować. Pani Marta - przemiła osoba i świetna profesjonalistka. Każdy zabieg bez zarzutu. Super :) Dziękuję bardzo i do zobaczenia.

Beauty Duty - Klinika Estetyki Ciała

Beauty Duty - Klinika Estetyki Ciała

Depilacja

Ludwika Kondratowicza 18 lok. 411, 03-285 Warszawa
Bezpieczny salon

W klinice Beauty Duty pracują sami profesjonaliści posiadajacy szeroki zakres wiedzy z zakresu kosmetologii i wykonywanych zabiegów. Polecam wszystkim serdecznie, zwlaszcza zabiegi K laser Vectus wykonywane przez Panią Ewelinę.

Clarins Beauty Spa

Clarins Beauty Spa

Depilacja

Podchorążych 83, 00-722 Warszawa
Bezpieczny salon

Clarins to cudowne miejsce. Pełne spokoju, harmonii i życzliwości i co najważniejsze miejsce profesjonalistów.Zabiegi dostępne to nie tylko zabiegi upiększające, lecz także głęboko relaksujące i pozwalające na oderwanie się od szarej rzeczywistości. W trakcie mojego pobytu w SPA odpoczywam i nabieram blasku. Zawsze będę wracac.

Depilacja laserowa - twarz Warszawa

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł