Depilacja laserowa - twarz Kraków

1584 wyniki

My Body Clinic

Depilacja

Wielicka 42c/4, 30-552 Kraków
5.0
1541 opinii

Decyzja na My Body Clinic była bardzo dobrze podjęta. Efekty depilacji są duże, jestem bardzo zadowolona. Dziękuję bardzo profesjonalnym Osobom - Pani Anecie i Pani Agnieszce, których praca i osobista postawa są ogromnym atutem dla firmy. Polecam serdecznie!

Laser DeLux / Kraków

Depilacja

Dietla 73, 31-050 Kraków
5.0
610 opinii

Jestem bardzo zadowolona z usług Salonu, efekty zabiegów są widoczne. Atmosfera zawsze jest super, Panie Kosmetyczki przemiłe :) Podoba mi się, że jest bardzo pilnowane przestrzeganie zasad przed zabiegami laserowymi dla skuteczności tych zabiegów, jak i bezpieczeństwa Klienta. Polecam!

JADORE INSTYTUT

Depilacja

Karmelicka 45, 31-128 Kraków
4.8
1402 opinie

Jestem bardzo zadowolona, profesjonalna obsługa, Pani Paulina jest bardzo miła osoba, która odpowiada na wszystkie moje pytania, ale także doskonale doradza. Jeśli chodzi o sam zabieg - po pierwszym razie już są widoczne efekty! Gorąco polecam! :)

NUVU estetic

Depilacja

osiedle 2 Pułku Lotniczego 1G/35, 31-850 Kraków
5.0
131 opinii

Jestem ogromnie zadowolona , szczerze polecam, Pani kosmetolog to przemiła sympatyczna osoba do tego z ogromną wiedzą medyczną. Zabieg wykonany profesjonalnie , zupełnie bezboleśnie . Wszystko na najwyższym poziomie. Wspaniałe indywidualne podejście do pacjenta.

Aquasun

Depilacja

osiedle Szklane Domy 1, 31-972 Kraków
4.9
378 opinii

Pani Anita to prawdziwa perła nie znam innych specjalistek Aguasun Spa ,ale uważam że to jest trochę nie w porządku do pozostałych osób pracujących tam jak również dla wiernych klientek, że tylko nowe kosmetyczki mogą udzielać rabatu 50% z okazji Black Węeek proszę to przemyslec!!! Traktujmy ludzi po równo!!

KGBeauty

Depilacja

ul. Przewóz 14, 30-716 Kraków
5.0
26 opinii

KGBeauty to wyjątkowe miejsce stworzone dla każdej osoby, która potrzebuje zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. To miejsce, gdzie możecie na chwilę zapomnieć o stresie dnia codziennego, gdzie możecie się zatrzymać i odpocząć, usiąść i porozmawiać. Możecie przyjść na chwilkę lub jak wolic

Depilacja laserowa - twarz Kraków 1584 wyniki

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł