Depilacja laserowa - twarz Kraków

1557 wyników

My Body Clinic

Depilacja laserowa

Wielicka 42c/4, 30-552 Kraków
5.0
1414 opinii

Decyzja na My Body Clinic była bardzo dobrze podjęta. Efekty depilacji są duże, jestem bardzo zadowolona. Dziękuję bardzo profesjonalnym Osobom - Pani Anecie i Pani Agnieszce, których praca i osobista postawa są ogromnym atutem dla firmy. Polecam serdecznie!

Laser DeLux / Kraków

Depilacja laserowa

Dietla 73, 31-050 Kraków
5.0
434 opinie

Jestem bardzo zadowolona z usług Salonu, efekty zabiegów są widoczne. Atmosfera zawsze jest super, Panie Kosmetyczki przemiłe :) Podoba mi się, że jest bardzo pilnowane przestrzeganie zasad przed zabiegami laserowymi dla skuteczności tych zabiegów, jak i bezpieczeństwa Klienta. Polecam!

JADORE INSTYTUT

Depilacja laserowa

Karmelicka 45, 31-128 Kraków
4.8
1252 opinie

Jestem bardzo zadowolona, profesjonalna obsługa, Pani Paulina jest bardzo miła osoba, która odpowiada na wszystkie moje pytania, ale także doskonale doradza. Jeśli chodzi o sam zabieg - po pierwszym razie już są widoczne efekty! Gorąco polecam! :)

SCM estetic

Depilacja laserowa

Grzegórzecka 67C/U14, 31-559 Kraków
5.0
229 opinii

Pani Dr.Katarzyna Gotfryd-Bugajska jest bardzo miłą osobę.Dawno nie spotkałam tak sympatycznej i profesjonalnej lekarki.Cierpliwie tłumaczy ,pokazuje i rysuje. Sprawnie wykonany zabieg i choć na efekt muszę jeszcze trochę poczekać ,jestem pełna optymizmu .Pozdrawiam cały zespół SCM estetyk a w szczególności Panią Doktor.

Dr Legrand - aesthetic clinic

Depilacja laserowa

Zamkowa 2a/5, 30-301 Kraków
5.0
220 opinii

Miejsce to zasługuje na najwyższą ocenę. Personel jest bardzo miły I pomocny. Była to moja pierwsza wizyta w tym miejscu, uzyskałam pełną informację o przebiegu zabiegu, jego efektach I zabiegach pielęgnacyjnych po zabiegu. Pełen profesjonalizm.

Aquasun

Depilacja laserowa

osiedle Szklane Domy 1, 31-972 Kraków
4.9
316 opinii

Pani Anita to prawdziwa perła nie znam innych specjalistek Aguasun Spa ,ale uważam że to jest trochę nie w porządku do pozostałych osób pracujących tam jak również dla wiernych klientek, że tylko nowe kosmetyczki mogą udzielać rabatu 50% z okazji Black Węeek proszę to przemyslec!!! Traktujmy ludzi po równo!!

KGBeauty

Depilacja laserowa

ul. Przewóz 14, 30-716 Kraków
0.0
Brak opinii

KGBeauty to wyjątkowe miejsce stworzone dla każdej osoby, która potrzebuje zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. To miejsce, gdzie możecie na chwilę zapomnieć o stresie dnia codziennego, gdzie możecie się zatrzymać i odpocząć, usiąść i porozmawiać. Możecie przyjść na chwilkę lub jak wolic

Soul and Body

Depilacja laserowa

Ul. Rydla 24/2, 30-130 Kraków
0.0
Brak opinii

Soul and BODY to miejsce stworzone przede wszystkim z pasji, poparte wiedzą i doświadczeniem. To miejsce stworzone przez ludzi i dla ludzi drodzy klienci, bo to Wy tworzycie prawdziwą esencję tego miejsca. Niesłabnąca chęć zdobywania wiedzy, liczne szkolenia i ciągła determinacja do ule

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł