Depilacja laserowa - twarz Katowice

Salony z podobnych kategorii

Centrum DER-MED

Centrum DER-MED

Depilacja

Aleje Korfantego 70, 40-161 Katowice

Pani Dominika sprawia, że absolutnie żadna depilowana partia nie wzbudza ani na chwilę momentu zawstydzenia - co wcale nie jest takie oczywiste. :) Mega kompetentna, odpowiada dosłownie z marszu na każde pytanie. Usługi świadczone na bardzo wysokim poziomie - niezależnie od tego, która to wizyta. Szczerze polecam. :)

Barocco Hair & Body

Barocco Hair & Body

Depilacja

Wawelska 1/1, 40-098 Katowice

Świetna koloryzacja i strzyżenie. Artur dokładnie słucha, po chwili doskonale wie co ma się w głowie i co ma się na tej głowie znaleźć :) Potrafi dobrze doradzić i dobrać kolor, można z zamkniętymi oczami zdać się na jego wybór :) do tego wszystkiego super masaż głowy przy myciu! Polecam, polecam, polecam!

Gabinet Kosmetologiczny Anna Wyciślik

Gabinet Kosmetologiczny Anna Wyciślik

Depilacja

Wyzwolenia 36, 41-707 Ruda Śląska

Czułam się komfortowo, pedicure zrobiony perfekcyjnie, pełna gama kolorów lakierów, porady odnośnie pielęgnacji stóp, miła atmosfera i co najważniejsze to świetna wiedza zawodową połączona z pasją dające poczucie że "Jestem w dobrych rękach "

Evo Medical Spa

Evo Medical Spa

Depilacja

Lwowska 34, 41-500 Chorzów

Profesjonalna i bardzo mila pani Fabiola, sprzęt najwyższej klasy, zabieg niezwykle szybki i bezbolesny, pani Magda bez problemu zaopiekowała się moja córka podczas zabiegu, same pozytywy i przyjemne odczucia, cena jeszcze lepsza😀💪 polecam z pełna odpowiedzialnoscia👌

Depilacja laserowa - twarz Katowice

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł