Depilacja laserowa - pośladki Bielsko-Biała

Hand Park Beauty

Hand Park Beauty

Depilacja

aleja Generała Władysława Andersa 6/1, 43-300 Bielsko-Biała

Super atmosfera panuje w Hand Parku, wesoło jest jak z koleżankami na kawie :) Pani Kasia mega sympatyczna pomogła mi w doborze koloru bo jest tak ogromny wybór że nie wiedziałam na który się zdecydować ;) Poza tym miejsce naprawdę w dobrym stylu-piękne wnętrze, pełen profesjonalizm, paznokcie wykonanie perfekcyjnie. Chętnie będę wracać

Studio Urody Infinity

Studio Urody Infinity

Depilacja

Jutrzenki 12, 43-300 Bielsko-Biała
0.0
Brak opinii

Obudź w sobie naturalne piękno! Studio Infinity to miejsce, w którym możesz pokreślić swoją urodę lub poddać się całkowitej metamorfozie. Tutaj zabiegi wykonywane są przez profesjonalistów korzystających z innowacyjnego sprzętu i najwyższej jakości materiałów. Dzięki bardzo szerokiej oferci

Salony z podobnych kategorii

Estelium

Estelium

Depilacja

Broniewskiego 39, 43-300 Bielsko-Biała

Nigdy nie miałam do czynienia z tak profesjonalnym podejściem do klienta. Zabieg depilacji laserowej poprzedzony był dokładnym, rzetelnym wywiadem. Niesamowicie sympatyczna Pani Kinga odpowiedziała na wszystkie nurtujące mnie pytania i odpowiedziała na wszystkie wątpliwości. Bardzo się cieszę, że trafiłam do tego miejsca!

Hair and Beauty ETHERIA

Hair and Beauty ETHERIA

Depilacja

Orkana, 6, 43-300 Bielsko-Biała

Jak zwykle usługa na najwyższym poziomie..Panie mile i sympatyczne, uwoelbiam odwiedzac ten salon. Poza tym nikt nie robi tak precyzyjnie i ładnie pedicure'u w Bielsku ( A długo szukałam kosmetyczki aż w końcu znalazłam Panią Karolinę i jestem wierna Etherii od ponad 3 lat)

Studio Paula

Studio Paula

Depilacja

Zielona 6, 43-300 Bielsko-Biała

Rewelacja!! polecam podpisując się obiema rękami!! Skóra na twarzy po zabiegu odmłodniała o parę lat. Zabieg był wykonywany przy pięknej relaksacyjnej muzyce, a Pani Agnieszka - przemiła młoda osóbka, fachowo a zarazem delikatnie potrafiła sprawić, że czułam się mega zrelaksowana. Brawo !!

Laser DeLux / Bielsko-Biała

Laser DeLux / Bielsko-Biała

Depilacja

Szkolna 2, 43-300 Bielsko-Biała

Osoba wykonująca zabieg była bardzo miła i profesjonalna. Przeprowadziła zabieg w sposób bardzo komfortowy dla mnie oraz starała się żeby był bezbolesny. Byłam pod wielkim pozytywnym wrażeniem. Został zaproponowanym mi również inny zabieg kosmetyczny z którego mam zamiar skorzystać w późniejszym czasie.

Depilacja laserowa - pośladki Bielsko-Biała

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł