Depilacja laserowa - plecy Warszawa

3617 wyników

Clarins Beauty Spa

Depilacja laserowa

Podchorążych 83, 00-722 Warszawa
5.0
224 opinie

Clarins to cudowne miejsce. Pełne spokoju, harmonii i życzliwości i co najważniejsze miejsce profesjonalistów.Zabiegi dostępne to nie tylko zabiegi upiększające, lecz także głęboko relaksujące i pozwalające na oderwanie się od szarej rzeczywistości. W trakcie mojego pobytu w SPA odpoczywam i nabieram blasku. Zawsze będę wracac.

loveSKIN clinic

Depilacja laserowa

Al. Rzeczypospolitej 27b lok. U1, 02-972 Warszawa
5.0
158 opinii

Bardzo profesjonalnie wykonany zabieg depilacji laserowej, bezboleśnie z dbałością o każdy szczegół, dezynfekcja skóry, depilacja centymetr po centymetrze kosmetyczka wykonująca zabieg bardzo dokładna i profesjonalna , efekt po 3 razach jest już zauważalny. Szczerze polecam szczególnie tym osobom, które tak jaj ja boją się bólu itp. wrażeń.

beautebar

Depilacja laserowa

Bolkowska 2d, 01-466 Warszawa
5.0
147 opinii

Serdecznie polecam!! Bardzo miła atmosfera, paznokcie perfekcyjnie zrobione, każda wizyta zakończona uśmiechem i poprawą humoru :) Zosiu jeszcze raz dziękuje za profesjonalizm i cudowne pazurki 💅🏼❤️💅🏼❤️

SC Beauty Clinic na Saskiej

Depilacja laserowa

Saska 5E, 03-968 Warszawa
5.0
91 opinii

Pani Iza jak zawsze cudowna, pomocna i opowiadająca o wszystkim co robi i dlaczego :) O zabiegu RF czytałam, słyszałam i widziałam zdjęcia z niesamowitymi efektami (po około 2miesiacach od zabiegu), których już nie mogę się doczekać.

Depilacja laserowa - plecy Warszawa 3617 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł