Depilacja laserowa - nogi Warszawa

Klinika Urody Ayu

Klinika Urody Ayu

Depilacja

Aleja Generała Antoniego Chruściela „Montera” 31, 04-450 Warszawa Rembertów

Jestem bardzo zadowolona z obsługi i zabiegów, z których korzystałam w salonie AYU. Spędziłam tam cztery godziny a czas upłynął błyskawicznie. W salonie zawsze mogę sobie nieco odpocząć i zrelaksować. Pani Marta - przemiła osoba i świetna profesjonalistka. Każdy zabieg bez zarzutu. Super :) Dziękuję bardzo i do zobaczenia.

The Esthetic Group

The Esthetic Group

Depilacja

Chłodna 48, lok. U4, 00-872 Warszawa

Przy każdym zabiegu mam 100% zaufania do Pani Martyny! To prawdziwa ekspertka w swoim fachu. Zabieg wykonuje pewnie i z troską o moje samopoczucie. Polecam bardzo i zawsze!

AB STUDIO

AB STUDIO

Depilacja

Łabiszyńska 21A/D, 03-204 Warszawa

Dzisiaj miałam przyjemność trafić do Pani Magdy. Jest to młoda osoba, która jest u progu kariery manicurzystki. Jestem miłe zaskoczona- skórki usunięte dokładnie i z dbałością. Paznokcie ładnie opiłowane i pomalowane dokładnie pod skórki( tak jak lubię). Rozmowa w trakcie przyjemna. Z przyjemnością znów skorzystam z usług Pani Magdy.

Beauty Duty - Klinika Estetyki Ciała

Beauty Duty - Klinika Estetyki Ciała

Depilacja

Ludwika Kondratowicza 18 lok. 411, 03-285 Warszawa

Profesjonalnie i dyskretnie. Zabieg wykonany perfekcyjnie, Na efekty zabiegu trzeba poczekać, ale już wczorajsza wizyta sprawiła ze czułam się wypoczęta, odprężona, zadbana i zrelaksowana. Będę wracać na inne zabiegi. Polecam!!!

Clarins Beauty Spa

Clarins Beauty Spa

Depilacja

Podchorążych 83, 00-722 Warszawa

Clarins to cudowne miejsce. Pełne spokoju, harmonii i życzliwości i co najważniejsze miejsce profesjonalistów.Zabiegi dostępne to nie tylko zabiegi upiększające, lecz także głęboko relaksujące i pozwalające na oderwanie się od szarej rzeczywistości. W trakcie mojego pobytu w SPA odpoczywam i nabieram blasku. Zawsze będę wracac.

Depilacja laserowa - nogi Warszawa

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł