Depilacja laserowa - nogi Warszawa

3620 wyników

The Pedicure Spa

Depilacja laserowa

Chłodna 48, lok. U4, 00-872 Warszawa
4.9
1770 opinii

Kolejne zabiegi depilacji laserowej, trzeci na całe nogi i już piąty na bikini. Jak dotąd jest bardzo dobrze, owłosienia prawie już nie ma:) Jestem bardzo zadowolona z efektów. Pani Ania również wspaniała :)) Dziękuję!

loveSKIN clinic

Depilacja laserowa

Al. Rzeczypospolitej 27b lok. U1, 02-972 Warszawa
5.0
154 opinie

Bardzo profesjonalnie wykonany zabieg depilacji laserowej, bezboleśnie z dbałością o każdy szczegół, dezynfekcja skóry, depilacja centymetr po centymetrze kosmetyczka wykonująca zabieg bardzo dokładna i profesjonalna , efekt po 3 razach jest już zauważalny. Szczerze polecam szczególnie tym osobom, które tak jaj ja boją się bólu itp. wrażeń.

beautebar

Depilacja laserowa

Bolkowska 2d, 01-466 Warszawa
5.0
146 opinii

Serdecznie polecam!! Bardzo miła atmosfera, paznokcie perfekcyjnie zrobione, każda wizyta zakończona uśmiechem i poprawą humoru :) Zosiu jeszcze raz dziękuje za profesjonalizm i cudowne pazurki 💅🏼❤️💅🏼❤️

Laser DeLux / Warszawa - Śródmieście

Depilacja laserowa

Widok 16, 00-023 Warszawa
4.9
430 opinii

To była moja najprzyjemiejsza wizyta w salonie. Wszystko przebiegło w ekspresowym czasie. Odczuwalność bólu zerowa, dzięki ogromnej staranności Pani, która wykonywała zabieg szybko i profesjonalnie. Za tak dobrze wykonywana pracę, powinna dostać dodatkowa podwyżkę. Polecam!

Salon 101 Studio Urody

Depilacja laserowa

Borowej Góry 2/101, 01-354 Warszawa
5.0
45 opinii

Pani Monika jest bardzo dokładna i perfekcyjna w swojej pracy. Jeszcze nigdy nie byłam tak zachwycona wyglądem swoich paznokci po wizycie u kosmetyczki:) Piękny kształt paznokcia, idealne skórki (a w zasadzie ich brak;), trwała hybryda, kolor nałożony od krawędzi do krawędzi - SUPER!

Depilacja laserowa - nogi Warszawa 3620 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł