Depilacja laserowa dla mężczyzn Warszawa

Easy Waxing - Śródmieście

Easy Waxing - Śródmieście

Depilacja

Grzybowska 39, 00-855 Warszawa

Pani Olga, jak zwykle profesjonalna, w trakcie zabiegu depilacji laserowej dopytuje o moje odczucia, dzięki czemu czuję się bezpiecznie. Poprosiłam o krótki dodatkowy zabieg, na który nie byłam zapisana. Pani Olga wykonała go bez problemu, szybko, sprawnie. Dziękuję bardzo i polecam

Klinika Urody Ayu

Klinika Urody Ayu

Depilacja

Aleja Generała Antoniego Chruściela „Montera” 31, 04-450 Warszawa Rembertów

Jestem bardzo zadowolona z obsługi i zabiegów, z których korzystałam w salonie AYU. Spędziłam tam cztery godziny a czas upłynął błyskawicznie. W salonie zawsze mogę sobie nieco odpocząć i zrelaksować. Pani Marta - przemiła osoba i świetna profesjonalistka. Każdy zabieg bez zarzutu. Super :) Dziękuję bardzo i do zobaczenia.

Clarins Beauty Spa

Clarins Beauty Spa

Depilacja

Podchorążych 83, 00-722 Warszawa

Clarins to cudowne miejsce. Pełne spokoju, harmonii i życzliwości i co najważniejsze miejsce profesjonalistów.Zabiegi dostępne to nie tylko zabiegi upiększające, lecz także głęboko relaksujące i pozwalające na oderwanie się od szarej rzeczywistości. W trakcie mojego pobytu w SPA odpoczywam i nabieram blasku. Zawsze będę wracac.

Estetican Gabinet Kosmetologiczny

Estetican Gabinet Kosmetologiczny

Depilacja

gen.W.Andersa 23, 00-159 Warszawa

Jestem Państwa klientką od ponad 2 lat i niezmiennie jestem zadowolona z usług. Nie wyobrażam sobie wybrać innego miejsca, a z mojego polecenia mają Państwo już trzy kolejne klientki. Dziękuję bardzo i życzę wszystkiego co najlepsze.

beautebar

beautebar

Depilacja

Bolkowska 2d, 01-466 Warszawa

Serdecznie polecam!! Bardzo miła atmosfera, paznokcie perfekcyjnie zrobione, każda wizyta zakończona uśmiechem i poprawą humoru :) Zosiu jeszcze raz dziękuje za profesjonalizm i cudowne pazurki 💅🏼❤️💅🏼❤️

Depilacja laserowa dla mężczyzn Warszawa

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł