Depilacja laserowa dla mężczyzn Warszawa

3634 wyniki

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Depilacja laserowa

Puławska 108/112, 02-620 Warszawa
5.0
135 opinii

To był przyjemny czas. Niezmiennie otrzymałam najwyższy poziom obsługi. Zarówno Pani Magda, jak i Pani Marina sprawiają, że mam chęć odwiedzać Mawawo, korzystać z kolejnych zabiegów, po których ewidentnie czuję się niesamowicie zaopiekowana i dopieszczona. Bardzo dziękuję i jeszcze bardziej polecam ☺️

Clarins Beauty Spa

Depilacja laserowa

Podchorążych 83, 00-722 Warszawa
5.0
248 opinii

Clarins to cudowne miejsce. Pełne spokoju, harmonii i życzliwości i co najważniejsze miejsce profesjonalistów.Zabiegi dostępne to nie tylko zabiegi upiększające, lecz także głęboko relaksujące i pozwalające na oderwanie się od szarej rzeczywistości. W trakcie mojego pobytu w SPA odpoczywam i nabieram blasku. Zawsze będę wracac.

Klinika Urody Ayu

Depilacja laserowa

Aleja Generała Antoniego Chruściela „Montera” 31, 04-450 Warszawa Rembertów
5.0
206 opinii

Jestem bardzo zadowolona z obsługi i zabiegów, z których korzystałam w salonie AYU. Spędziłam tam cztery godziny a czas upłynął błyskawicznie. W salonie zawsze mogę sobie nieco odpocząć i zrelaksować. Pani Marta - przemiła osoba i świetna profesjonalistka. Każdy zabieg bez zarzutu. Super :) Dziękuję bardzo i do zobaczenia.

Salony z podobnych kategorii

Tallulah Hair & Beauty

Depilacja laserowa

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa
5.0
443 opinie

Pani Ewa Guba jest super, przykłada lód i świetnie się z nią gawędzi, więc zabieg nie jest taki straszny. Do tego jest bardzo dokładna - w porównaniu z inną. Polecam wszystkim.

Depilacja laserowa dla mężczyzn Warszawa 3634 wyniki

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł