Przejdź do głównej zawartości

Depilacja laserowa - Laser diodowy LightSheer

Biskupia 3, 59-220 Legnica

 Oferujemy zabiegi depilacji laserowej pozwalającej na stałe usunąć zbędne owłosienie z każdej części ciała. Świadczymy usługi depilacji laserowej laserem diodowy LightSheer amerykańskiej firmy Coherent który jest obecnie najskuteczniejszym tego typu urządzeniem do trwałego usuwania włosów.
UWAGA IPL (nie jest laserem) W medycynie estetycznej i kosmetologi IPL należy do starszych technologii. Charakteryzuje się dość wysoką mocą promieniowania oraz możliwością ustawienia sekwencji błysku wielokrotnego (zmiennych naświetleń). Daje to możliwość leczenia trądziku, fotoodmładzania i zamykania naczyń krwionośnych, natomiast nie przynosi on wymiernych skutków przy depilacji. Wynika to z faktu, że IPL nie usuwa włosa z mieszka, a jedynie hamuje jego wzrost na kilka miesięcy. Po tym czasie włos zaczyna znowu odrastać.
Nasz Laser Light Sheer jest laserem i absolutnym, przełomowym urządzeniem w dziejach medycyny estetycznej. Jego wynalezienie zakończyło epokę pęset, golarek, woskowania czy chemicznego usuwania owłosienia. Może być stosowany w większości partii ciała nie tylko na bladej, ale i opalonej skórze. Jest całkowicie nieinwazyjny, znacznie skraca czas zabiegu i daje satysfakcjonujący efekt.
Naszą dewizą jest uczciwość i rzetelność. Współpracę z klientami opieramy na pełnej informacji o zabiegach i możliwych do uzyskania efektach oraz całkowitym zaangażowaniu personelu. Pracujemy wyłącznie na wysokiej klasy preparatach, na sprawdzonych i bezpiecznych urządzeniach. Zapraszamy
www.kenaz-kosmetyka.pl

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

KENAZ

Legnica, Świętego Maksymiliana Kolbe 12
4.98
452 opinie
KENAZ

Słowiański Styl

Legnica, Dworcowa 9, III piętro
4.94
159 opinii
Słowiański Styl

Fryzjer Piekary/Rzęsy z Pazurem

Legnica, Pomorska 21
4.92
274 opinie
Fryzjer Piekary/Rzęsy z Pazurem

Fryzjerstwo męskie "u Strażaka"

Legnica, Plac Klasztorny 3
5.0
52 opinie
Fryzjerstwo męskie "u Strażaka"