DEPILACJA LASEROWA i KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA" BEAUTY LASER " - GORZÓW WLKP

WITOSA 38 A, 66-400 Gorzów Wlkp

 " BEAUTY LASER  " Specjaliści od Trwałej Depilacji laserowej i Kosmetologii
Problem niechcianego  owłosienia dotyczy większości ludzi . Tradycyjna depilacja przebiega z bólem i zajmuje dużo czasu . Wybraliśmy dla naszych Klientów wyjątkowy laser - LIGHTSHEER DUET , który najlepiej spełnia wysokie wymagania stawiane aparaturze do bezpiecznej i trwałej depilacji.
Na życzenie naszych zadowolonych Klientów wprowadziliśmy nową usługę.
Maximus TriLipo -  to obecnie jedno z najbardziej wszechstronnych urządzeń dostępnych na rynku kosmetologii estetycznej. Przeznaczone jest do nieinwazyjnych zabiegów poprawy stanu skóry, modelowania sylwetki oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej.
Fenomen urządzenia polega na jego kompleksowości, połączenie technologii - TriLipo RF oraz TriLipo DMA pozwala jednocześnie wpływać na naskórek, skórę właściwą, komórki tłuszczowe oraz mięśnie, dzięki czemu jest jedynym takim urządzeniem w Polsce. Efekty są natychmiastowe i długotrwałe.

Dodatkowo naszą ofertę poszerza Światowa nowość! HialuroFrax - nawilżanie i wypełniane zmarszczek godne kobiety XXI wieku. Laser diodowy i głowica frakcjonująca FraxPen wyposażona w system sterylnych igieł (mikronakłucia w miejscu zmarszczek i bruzd), wykorzystująca kwas hialuronowy o wielkości nanocząsteczki. Ciągły rozwój technologii HialuroFrax zaowocował poszerzeniem gamy zabiegów z użyciem lasera diodowego HialuroFrax o:
» zabieg liftingujący oraz zabieg przeciwtrądzikowy

Beauty Laser to miejsce eleganckie, a zarazem przyjazne, w którym wyjątkowa atmosfera zachęca do ponownych wizyt. O komfort Naszych Klientów, efektywność i bezpieczeństwo zabiegów dba dyplomowany kosmetolog z dużym doświadczeniem i doskonałym przygotowaniem merytorycznym. 
Zapraszamy serdecznie na bezpłatną konsultację oraz próbę laserową do naszego Salonu Depilacji laserowej przy ul. Witosa 38 A ( obok kupca gorzowskiego) w Gorzowie Wlkp.
 
Serdecznie zapraszamy na Aktualną PROMOCJE w naszym salonie np:
Bikini -    250 zł 
Łydki -    300 zł małą głowicą lub 400 zł dużą głowicą 
Pachy -   200 zł
 
Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu :
Brzuch 400 / 500 zł
Brzuch + boczki - 600 zł / 700 zł

Uda (tył) - 400 zł/ 500 zł

Resztę cen znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.beautylaser.com.pl
ZAPRASZAMY

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.