Przejdź do głównej zawartości

DepiLab

ul. Kaszubska 52, 70-226 Szczecin

Gabinety DepiLab to miejsce, gdzie odmienisz swoją codzienność. Poznasz komfort życia bez golenia, nadasz sylwetce wymarzony kształt, poprawisz kondycję skóry.

Jako jedyni w Szczecinie posiadamy dwie najnowocześniejsze technologie depilacji laserowej. Laser Soprano Ice Platinum w jednej głowicy łączy aż 3 wiązki światła. To dlatego depilacja jest niewiarygodnie skuteczna, a bezpieczne zabiegi można wykonywać nawet na skórze z utrzymującą się opalenizną. Delikatność dotyku głowicy lasera Motus AX zaskoczy Cię podczas całkowicie bezbolesnego zabiegu. Skuteczność technologii została potwierdzona klinicznie dla wszystkich fototypów skóry oraz rodzajów włosów, także cienkich i bardzo jasnych.

Modelowanie sylwetki jest możliwe dzięki najnowszej technologii endermologii LPG Alliance. Zabieg endermologii to w 100% naturalna stymulacja organizmu poprzez odprężający i relaksujący masaż skupiony na wybranych przez Ciebie partiach ciała. Działanie ujędrniające, wyszczuplające oraz anti-cellulitowe zaskoczy Cię już po pierwszej serii zabiegów.

Termolifting NIR Soprano XL™ to zabieg przywracający skórze jędrność, elastyczność i młodzieńczy wygląd. Głowica Soprano NIR emituje światło podczerwone, które przenika do głębokich warstw skóry, rozgrzewając ją do temperatury około 60 °C. Pod wpływem ciepła wzrasta poziom elastyny oraz stymulowana jest produkcja nowych włókien kolagenowych. Skóra zagęszcza się i staje się bardziej elastyczna, co na zewnątrz objawia się poprawą jej wyglądu.

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa