"denique" Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością - Opinions

Ul. Jana Sibeliusa 14, 02-641 Warszawa
4.8
5 opinii

Opinie

 • EJ
  5.0
  niezweryfikowany

  Korzystam z usług fizjo i vacu na wrocławskiej w ckm denique i bardzo sobie chwalę jakość obsługi. Dobre ceny. Spory wybór usług.

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Miło i profesjonalnie, zawsze mi się w salonie podejście do klienta podobało, usługi na poziomie, fachowa porada, profesjonalne kosmetyki do kupienia w salonie, bardzo fajne miejsce i moim zdaniem godne polecenia.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Na wstępie musiałam trochę poczekać, trafiłam akurat w porę przed świętami i było sporo ludzi, ale na tyle dużo obsługi jest że szybko poszło. Z wizyty byłam zadowolona, tym bardziej, że zapłaciłam ostatecznie mniej niż cennik by wskazywał. W trakcie obsługa poczęstowała herbatą, była miła, a fryzjer się sprawdził bo włosy wyszły naprawdę super. Polecam salon na Bemowie.

 • MO
  4.0
  niezweryfikowany

  Może nie było najtaniej, ale jednak wyszłam bardzo zadowolona i ogółem generalnie warto było wydać kasę. Bardzo przypadł mi do gustu fryzjer u nich to na pewno.

 • RA
  5.0
  niezweryfikowany

  Moja ocena salonu Denique jest pozytywna, plusy należą się za: jakość wykonanej usługi (kosmetyczka + strzyżenie + manicure hybrydowy), nie musiałam zapisywać się z dużym wyprzedzeniem (jednego dnia sie zapisałam, drugiego miałam wizytę). Do tego fajny wystrój wnętrza, miła obsługa i wyszła ostatecznie zadowolona.